Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Automašīnas nedrīkstēs novietot Pērkones ceļa malās 1

Lai neradītu draudus satiksmes drošībai, tajā skaitā kājāmgājējiem, varētu iebraukt drošības dienestu transports un būtu brīva piekļuve īpašumiem, kas atrodas pašvaldības ceļa ''Dzirnavas- Ūbelītes'' malās, novada domes deputāti  atbalstīja Pērkones tūrisma uzņēmēju – z/s ''Vērbeļnieki'' un SIA ''Ervils'' – ierosinājumu uzstādīt apstāšanās/stāvēšanas aizlieguma zīmi minētā ceļa abās malās.

Sabiedrības informēšanai tiks izlikta informatīva zīme par tuvākajām bezmaksas autostāvvietām, paziņojusi dome.

Pērkones tūrisma uzņēmēji – z/s ''Vērbeļnieki'' un SIA ''Ervils'' griezās novada domē ar ierosinājumu uzstādīt apstāšanās/stāvēšanas aizlieguma zīmi abās malās.

Lai nodrošinātu priekšrocības viesu mītņu apmeklētājiem, uzņēmumu teritorijā labiekārtotajos stāvlaukumos pārējiem apmeklētājiem par automašīnas novietošanu ir noteikta maksa (pie viesnīcas ''Jūrnieka ligzda'' – 4 eiro, ''Vērbeļniekos'' – 7 eiro; ja apmeklē kafejnīcu,- bez maksas). Dodoties uz pludmali, lai izvairītos no maksāšanas, nereti automašīnas tiek novietotas ceļa malās, radot ne vien draudus satiksmes drošībai, tajā skaitā kājāmgājējiem, bet arī nobloķējot iebraukšanu drošības dienestu transportam un privātam transportam – piekļuvi savam īpašumam. Minēto ceļu pirms vairākiem gadiem uzņēmēji kopā ar kaimiņiem par saviem līdzekļiem noasfaltēja.

Uzņēmējiem nav iebildumu, ka viņu īpašumu ceļā uz pludmali šķērso kājāmgājēji. Viņi arī ierosinājuši, ka Pērkones ciema iedzīvotāji stāvlaukumos savas automašīnas drīkst novietot bez maksas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Domei

Paskaidrojiet, kā noteiks Pērkones ciema iedzīvotājus? Deklarētā vieta taču ir - Nīcas ciems,Nīcas novads.

pirms gada, 2017.02.16 13:59

Nīcas novadā