Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjaunos ūdenssaimniecību Grīnvaltos

Nīcas novada Grīnvaltu ciemā nepieciešams veikt ūdenssaimniecības un attīrīšanas iekārtu rekonstrukciju, tādēļ domes deputāti akceptējuši rekonstrukcijas būvprojekta izstrādi. Rekonstrukcija nepieciešama, lai veco iekārtu dēļ netiktu piesārņota apkārtējā vide.

Lai īstenotu plānotos darbus, nepieciešams piesaistīt ārējo finansējumu. Eiropas Savienības fondi tik mazu apdzīvotu vietu tehniskajiem uzlabojumiem naudu nepiešķir, tādēļ pašvaldība plāno ņemt aizņēmumu Valsts kasē. Grīnvaltos jau ir veikts kanalizācijas un atdzelžošanas iekārtu remonts.

Kā ''Kursas Laiks'' noskaidroja pašvaldības Attīstības nodaļā, pagaidām tiek strādāts pie dokumentu sakārtošanas, lai varētu uzsākt vēl viena cita projekta īstenošanu. Plānota sabiedriskā centra izveidošana Grīnvaltu ciemā. Tas atradīsies kādas ēkas pirmā stāva pašvaldības dzīvoklī. Nodaļas vadītāja Vita Liepiņa precizē, ka virzība projekta gaitā varētu būt nākamā gada janvāra vidū. ''Vēl tik drīz centrs nebūs redzams, bet, kad tas notiks, varēs ķerties pie telpu remontdarbiem. Telpas ir gana bēdīgā stāvoklī un noteikti pēc remonta būs pārvērstas līdz nepazīšanai,'' norāda Attīstības nodaļas vadītāja.

Materiāls ir sagatavots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā