Arī nīcenieki piedalījušies "Stipro skrējienā"

Valsts svētkos, 4.maijā, piekto gadu "Cinevillā" notika jau par tradīciju kļuvušais "Stipro skrējiens 2013". Šis pasākums ieguvis lielu popularitāti, kur var vienlaikus svinēt valsts svētkus un pārbaudīt savu raksturu un spēku.

Nīcas novada pārstāvji jau otro gadu startēja šajā pasākumā. Mūsu novadu pārstāvēja komanda "NJC": Ģirts Birznieks, Haralds Pankoks, Jekatrina Zaiceva, Ingus Štāls un komanda "Bernāti": Edgars Sprūds, Sandis Svilis, Ingus Eglītis, Agita Lase, kā arī Matīss Kalējs individuālajā vērtējumā vīriem. Dalībniekiem līdzi devās arī atbalstītāju pulks.

Trase šogad bija ~ 8 km gara ar 33 šķēršļiem. Kā pēc sacensībām atzina mūsu dalībnieki, trase bija pietiekami grūta un pēc viena no šķēršļiem - Stikla kalna - spēka vairs nav pieticis. Kaut gan, gods kam gods, visi mūsu novada pārstāvji tika līdz finišam! Smaids uz lūpām, gandarījums par paveikto, bet nosaluši un pilnīgi slapji, notašķījušies ar māliem - tādi pēc finiša izskatījās pilnīgi visi dalībnieki.

Kopvērtējumā starp komandām labāk veicās "Bernātu" komandai, kas ieguva 47. vietu, "NJC" komanda – 109. vietu no 467 finišējušām komandām, savukārt Matīss Kalējs izcīnīja 850. vietu no 1175 finišējušiem vīriem. Pēc finiša dalībniekus un atbalstītājus Agija Kaunese un es cienājām ar gardu uz vietas izvārītu zupu.

FOTO.

Ingars Kalējs, novada sporta metodiķis

Pievieno komentāru

Nīcā