Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizvadītas diskusijas ar Nīcas novada jauniešiem; novembrī būs forums 1

Maijā ir uzsākts darbs pie Nīcas novada stratēģijas darbam ar jaunatni. Lai noskaidrotu, kas nepieciešams, lai jaunietis būtu laimīgs Nīcas novadā, tika organizētas diskusijas ar jauniešiem. Pirmā tikšanās notika 10. oktobrī Grīnvaltos un Bernātos, pēc tam 17. oktobrī Jūrmalciemā un Kalnišķos, bet 24. oktobrī notika noslēdzošā tikšanās Rudē un Nīcā, informē Nīcas Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste Anete Lankovska.

14. novembrī pulksten 13 Nīcas jauniešu centrā notiks Nīcas novada jauniešu forums, kur tiks prezentēti un apspriesti iegūtie rezultāti no visām diskusijām. Uz diskusijām un forumu tiek aicināti un ir gaidīti visi vietējie jaunieši. Tāpat uz šo pasākumu tiks aicināti Nīcas novada domes pārstāvji un deputāti. Lai visi novada jaunieši un citi ieinteresētie varētu apmeklēt pasākumu, tiks organizēts arī transports, norāda Anete Lankovska. 

Stratēģiju plānots pabeigt nākamā gada janvārī un prezentēt Nīcas jauniešu dienā 2016.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Airita

Mazāk jauniešu Nīcā mazāk problēmu domei. Ir cilvēks ir problēma nav cilvēka dome bagāta nav lieki sociālie nodokļi un algas jāmaksā. Vieta laimīgai domei ne cilvēkiem un jauniešiem.

pirms 3 gadiem, 2015.10.27 20:06

Nīcas novadā