Aicina ziedot - dzīvības glābšanai nepieciešami 26 522 lati

“Ziedot.lv” kopā ar veikalu tīklu “Maxima” un citiem partneriem aicina sabiedrību palīdzēt ar limfoleikozi slimajai Andrai Kvālei izdzīvot.

Andra strādājusi par pedagogu, klīnisko psihologu Jelgavas psihiatriskās klīnikas “Ģintermuiža” bērnu nodaļā, Rīgas 14. vakara vidusskolā un psiholoģijas centrā “Kamertons”. Viņa ir 12 gadu veca dēla māmiņa.

Pašlaik Andra ārstējas Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ķīmijterapijas un hematoloģijas klīnikā. Līdzšinējie ķīmijterapijas kursi un ārstēšana nav devuši gaidītos rezultātus, un slimība nav atkāpusies. Latvijas mediķi Andrai ieteica uzsākt ārstniecību klīnikā Berlīnē.

Gatavojoties doties uz Vāciju, Andra lūdza Ziedot.lv palīdzību ceļa izdevumu segšanai. Dažu dienu laikā tika saziedoti nepieciešamie 1 490 lati. Taču no Nacionālā veselības dienesta, kurā viņa nodeva iesniegumu par ārstniecības izmaksu kompensēšanu, saņēma atteikumu. Birokrātijas dēļ Andras dzīvības cena ir 37 780 eiro jeb 26 551,94 lati.
Andrai un viņas tuviniekiem nav tādu līdzekļu, lai segtu ārstniecību Vācijā, un  pašlaik viņas dzīvība ir atkarīga tikai no līdzcilvēku atbalsta un līdzcietības.

Sievietes tuvinieki un kolēģi lūdz atsaukties un palīdzēt Andrai cīņā ar slimību un saziedot nepieciešamos līdzekļus.
Ikviens ir aicināts izvēlēties sev ērtāko labdarības veidu:
ziedojot ziedojumu kastītēs “Maxima” veikalos visā Latvijā;
zvanot uz ziedojumu tālruni 90067009 (maksa par zvanu – viens lats);
ziedojot ar internetbankas palīdzību, norādot: “Palīdzēsim Andrai Kvālei”. Informācija: http://www.ziedot.lv/lv/project/1654).

Papildu informācija:
Ilze Ošāne
Ziedot.lv Komunikācijas vadītāja
Tel.: 29400422
E-pasts: ilze@ziedot.lv

Inga Bite
“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Tel.: 28626761
E-pasts: inga.bite@prae.lv

Pievieno komentāru

Nīcā