Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz apaļo jubileju

Nīcas mūzikas skola 1. maijā svinēs 25 gadu jubileju. Skolas jubilejas koncertā uzstāsies absolventi, skolotāji un audzēkņi, "Kursas Laikam" pavēsta skolas direktore Dina Sleže. Dzimšanas dienas pasākums notiks Nīcas kultūras nama Baltajā zālē pulksten 14.

Skolas jubilejas koncertprogramma vēl tiek turēta noslēpumā. “Koncertam gatavojamies visi: gan audzēkņi, gan bijušie skolas absolventi, gan skolas pedagogi. Būs arī kopīga orķestra uzstāšanās, kurā būs iesaistīti visi mūsu skolā apgūstamie mūzikas instrumenti” stāsta D. Sleže. Līdz ar koncertu direktore vēlas popularizēt akordeona spēli, jo pēdējā laikā šis mūzikas instruments kļuvis mazāk pieprasīts.

Nīcas mūzikas skolu un tās filiāli Rucavā kopumā apmeklē 77 bērni. Populārākie instrumenti, kurus bērni grib apgūt, ir klavieres un flauta. Bērni labprāt mācās ģitāras un vijoles spēli.

“Skolotāji uz skolu braukā no Liepājas. Pedagogi ir augsti kvalificēti, un mums ir nākotnes attīstības ieceres. Pašlaik gan vēlos aicināt visus absolventus atsaukties, jo vēlamies viņus satikt skolas jubilejā,” tā direktore.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Nīcas novadā