Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ada zeķītes Gruzijas bērniem 1

NĪCAS PAGASTS. Nīcas pensionāru biedrības “Ziedēt arī atvasarā” rokdarbu pulciņš “Vēlziedes” noadījušas 25 zeķu pārus sūtīšanai Gruzijas bērniem.

Kā pastāstīja pulciņa vadītāja Elvīra Cibule, Nīcas rokdarbniecēm izveidojusies sadarbība ar Sarkanā Krusta Liepājas komiteju. Pērn viņas adīja zeķītes Latvijas bāreņiem, izmantojot Sarkanā Krusta sarūpēto dziju. Dzija bija palikusi pāri, tāpēc spriests, kā lietderīgi to izmantot.

Kopš darbojas “Vēlziedes”, piecu gadu laikā rokdarbnieces vairākkārt iesaistījušās labdarības akcijās, stāsta pieaugušo izglītības koordinatore Gunita Šime. Pērn tapa daudz skaistu tamborētu pārsliņu Rīgas bērnu slimnīcai. Ik gadu rokdarbi, visvairāk tieši adītās zeķes, tiek nodotas Nīcas sociālajā istabā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

viena no Atvasaras dāmām

Protu adīt un tamborēt pamatskolas līmenī.Teikšu kā ir ,nav man tās pacietības,nav veikli pirkstiņi,tieši tāpēc
apbrīnoju ,jūsmoju un ar nelielu ,bet labestīgu skaudībiņu-ja es tā mācētu,ja...
Cērpa Anniņa ir viena no adītājām -visīstenākā nīceniece-kas par izdomu ,kas par darbiņiem !!!Vienkārša,sirsnīga,sena tautas tērpa glabātāja,līgaviņa uzvedumā "Nīcas kāzas "1955.g Maskavā, braša dziedātāja un tradīciju zinātāja,skeču autore un izpildītāja - kārtīga mājas saimniece ,māte,vecmāmiņa un vecvecmāmiņa .
Anniņai un Almiņai,Valdai,Olgai,Elvīrai, Katrīnai - visam pārējām ļoti cienījamām un mīļajām, sirsnīgajām un ļoti čaklajām nīceniecēm -veselību,veselību un vēlreiz veselību!!!

pirms 11 gadiem, 2008.11.25 10:58

Nīcas novadā