Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

11. novembris – Lāčplēša diena 1

Un atkal no jauna kāda vaska asara ritēja pa aizdegto svecīšu vaigiem. Liesmiņas apspīdēja bērnu un sirmgalvju acis. Cilvēki atcerējās, pieminēja, vienkārši padziedāja.

Nīcas novada kultūras namā svinīgs mirklis, lūkojoties  sveču liesmās, NVO vadītāja Anna Mūrēna uzrunāja biedrības dalībniekus “Ziedēt arī atvasarā” ar nelielu atskatu vēsturē, ar dziesmu, ar laba vēlējumiem visas dienas garumā.

Diena bija darbīga. Pēc divu stundu darba mācoties dejas, daļa biedru uzvilkušas savus senos, greznos ugunīgos brunčus, ar dziesmām, ar stāstījumu, ar rotaļām pavadīja stundu Nīcas bērnu dārzā “Spārīte”.

Nepārspējamās nīcenieces – etnogrāfiskā ansambļa vadītājas Mirdzas Pabērzas vadībā ar priekšsdziedātājas Veltas Maļikas neatkārtojamo sniegumu.

Pēc minūtēm piecpadsmit Nīcas kultūras nama zāli pieskandināja 1.-4. klašu bērnu smiekli un dzīvīgums. Tas nekas, ka nams uzņēmis tempu ar remonta darbiem, zālē kopā ar skolotājiem un Nīcas etnogrāfiskā kolektīva dūšīgajām dziedātājām  tika dziedāts un stāstīts, un radīta tā vienreizējā, neatkārtojamā labestības aura.

Esam jau Latvijas valsts 91. dzimšanas dienu svinību gaidās! Mēs esam kopā!


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lieliski!

ir un būs, kas dziedās , kas runās ,kas ar lepnumu nesīs Nīcas novada vārdu pasaulē. Fotogrāfijā kopā ar Nīcas etnogrāfiskā ansambļa vadītāju skolotāju Mirdzu Pabērzu bērna prieks , bērna smaids !

pirms 9 gadiem, 2009.11.12 15:48

Nīcas novadā