Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Līgo pasākumi Liepājā un Lejaskurzemes novados

Piedāvājam Līgo pasākumu apkopojumu Liepājā un Lejaskurzemes novados.

Bārtā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20.30 aiz kultūras nama parkā Bārtas amatierteātris izrādīs izrādi “Līgo nerātnības”. Tiks sveikti Līgas un Jāņi, kopīgi iedegts Jāņu ugunskurs.

Dubeņos
Cturtdien, 23. jūnijā, pulksten 23 parkā Līgo balle “Sanāciet Jāņu bērni” kopā ar grupu no Talsiem “Pilskungs -2”.

Dunalkā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 12 parkā varēs noskatīties uzvedumu “Skroderdienas Silmačos” ar dziesmām un dejām no Vecpils kalniem un lejām. Pulksten 22 – zaļumballe kopā ar grupu “Atspulgs”.

Dunikā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20 Brūnu birzī Līgo vakarā Dunikas amatierteātris izrādīs iestudējumu “Līgošanas nerātnības”, tiks sveikti Līgas un Jāņi, bet Zaļumballē spēlēs apvienība “Orions”.

Durbē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 17 pilskalnā durbenieki izrādīs Rūdolfa Blaumaņa izrādi “Zagļi”. Lietus gadījumā uzvedums notiks kultūras namā. Pulksten 22 – zaļumballe kopā ar duetu “Tomēr jāpadomā”.

Gramzdā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20 Mednieku parkā pasākumā “Līgo jauni, Līgo veci” Gramzdas amatierteātris priecēs ar izrādi “Pacelt vabolīti”. Pulksten 22 – svētku ugunskura iedegšana un balle kopā ar DJ Helviju.

Kalētos
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 12 pie tautas nama Līgo dienas tirdziņš. Pulksten 20.30 Līgo parkā Vasaras Saulgriežu svētki “Ir atkal Jāņu nakts …”. Svētku ielīgošana kopā ar lauku kapelu “Paurupīte” no Rucavas un Līgo danči kopā ar DJ Gintu no Saldus.

Kalvenē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20 Ābelnieku estrādē priecēs Kalvenes kultūras nama dramatiskais kolektīvs. Pulksten 21.30 – zaļumballe. Spēlēs apvienība “Neoplāns” un DJ Matīss.

Kazdangā
Ceturtdien, 23. jūnijā, no pulksten 9.30 pagastā Līgo svētku ielīgošana kopā ar folkloras kopu “Zīle” un pūtēju orķestri “Kazdanga” maršrutā: Bojas, SIA “Elpa”, Valatas daudzdzīvokļu mājas, Kazdangas daudzdzīvokļu mājas, pansionāts “Rokaiži”. Pulksten 22 Līgo laukumā Līgo nakts balle. Par jautrību gādās grupa “Saulvējā”.

Lieģos
Trešdien, 22. jūnijā, pulksten 20 kultūras namā Vasaras saulgriežu koncerts. Piedalīsies kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, senioru ansamblis “Harmonija” un kapela “Skani”. Pēc koncerta zaļumballe kopā ar grupu “Bruģis”.

Liepājā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20.30 koncertestrādē “Pūt, vējiņi!” Līgo svētku koncertā uzstājas Liene Šomase, Antra Stafecka, Andris Ērglis, Ivo Fomins un mūziķu grupa Jāņa Strazda vadībā. Pulksten 22 – Jāņuguns iedegšana kopā ar Alsungas Suitu sievām. Pulksten 23 – balle kopā ar grupu “Trīs Jāņi” (A. Ērglis, J. Strazds un Māris Kupčs). Ieeja – pieci eiro.

Pāvilostā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 18 Upesmuižas parka estrādē Pāvilostas kultūras nama amatierteātra desmitais uznāciens Līgi vakarā “Latviešu sapnis skroderdienās” kopā ar grupu “Piemare” un vidējās paaudzes deju kolektīvu “Mārsils”. Ieeja par ziedojumiem. Sliktu laikapstākļu gadījumā izrāde būs kultūras namā. Pulksten 22 – zaļumballe kopā ar grupu “Piemare”.

Priekulē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20 pie kultūras nama koncertuzvedums ar trakulīgām dejām un īsu pamācību mīlēšanā. Piedalīsies kultūras nama pašdarbnieki, Priekules iedzīvotāji un viesi. Pēc uzveduma balle kopā ar grupu “Vilx”.

Nīcā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 20 parkā pasākumā “Līgo Nīcas novadiņš” uzstāsies Liepājas grupa “Zari”. Pulksten 22 – zaļumballe kopā ar Rīgas grupu “Taizers”.

Medzē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 22 laukumā pie pagasta pārvaldes Līgo balle. Spēlēs grupa “Hono” (Saldus).

Rucavā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 18 estrādē Līgo svētki Rucavā. Spēlēs jauniešu vokāli instrumentālā grupa “The Spirit”. Pulksten 19.30 kultūras namā Rucavas amatierteātra izrāde “Ak, šī jaukā lauku dzīve”. Ieeja pieaugušajiem – viens eiro, bērniem un skolēniem – brīva. Pulksten 22 estrādē kopīga ugunskura iedegšana un zaļumballe kopā ar grupu “Rucavas muzikanti”.

Vaiņodē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 23 stadionā Līgo nakts balle kopā ar Jēkabpils grupu “Pēc pusnakts”.

Virgā
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 22 skolas parkā Līgo vakars ar balli. Sveiks pagasta Līgas un Jāņus, būs arī vainagu mešana ozolā, kur aicināta piedalīties ikviena neprecētā dāma. Spēlēs DJ Gijs Gūža un viesis – Edgars Silacērps.

Vecpilī
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 17 saieta namā Līgo svētki ar vietējo talantu izrādi “Skroderdienas Silmačos”. Pulksten 22 – balle kopā ar grupu “Ceļavējš”.

Vērgalē
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 22 muižas laukumā Līgo zaļumballe kopā ar grupu “Temperaments”.

Vībiņos
Ceturtdien, 23. jūnijā, pulksten 11 parkā pasākums “Tradicionālais Līgo” ar pludmales volejbola turnīru. Pulksten 22 – sportistu godināšana. Pulksten 22.30 – lustīga diedāšana un dejošana līdz rīta gaismai kopā ar Kārkliņu ģimeni.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas