ZZ seriāls atrod savu liepājnieku 1

Žūrijas komisija ir izvēlējusies izvēlējusies tos septiņus jauniešus, kuri jau vistuvākajā laikā viesaktieru statusā filmēsies „Zelta Zivtiņas” seriālā „Būs par ko parunāt!”. Starp tiem ir arī Liepājas atlases kārtas uzvarētājs Edgars Matuzevičs. Līdz 11. jūlijam vēl notiek WEB balsojums par astoto viesaktieri.

„Zelta Zivtiņas” seriāla viesaktieru atlases tūre sākās šī gada martā, un tās ietvaros tika apceļota gandrīz visa Latvija, iekļaujot lielākās studentu pilsētas – Daugavpili, Rēzekni, Valmieru, Ventspili, Liepāju, Jelgavu un Rīgu. Atlases laikā tika meklēti talantīgi un atraktīvi jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem.

“Man ir patiesi liels prieks, ka Latvijā dzīvo tik talantīgi, atsaucīgi un draudzīgi jaunieši, kuriem ir vēlme iesaistīties ZZ seriālā, piedalīties un izmēģināt ko jaunu. Esmu pārliecināts, ka visi, kuri iesaistījās, ieguva jaunu pieredzi, pozitīvas emocijas un jaunus draugus,” stāsta Jānis Spoģis, Tele2 Mārketinga direktors.

Uz katru pilsētu devās viesaktieru atlases darba grupa kopā ar ZZ seriāla varoņiem: Mariju, Janu, Aleksi, Olgu un Maksu, kuri iepazinās ar pretendentiem. Visus uzfilmētos materiālus vērtēja kompetenta žūrijas komisija - seriāla veidotāju komanda režisora Mārtiņa Grauda virsvadībā.

Lai pēc iespējas veiksmīgāk sevi parādītu, jaunieši visbiežāk izvēlējās lasīt pašsacerētu dzeju, esejas, dziedāt iemīļotākās dziesmas, rādīt savu dejotprasmi (no breika līdz pat modernajam baletam), kopā ar atbalstītājiem izspēlēt teatrālas etīdes, rādīt savas oratora prasmes vai vienkārši improvizēt.

Līdz 11. jūlijam, apmeklējot www.zeltazivtina.lv, ikviens interesents var iepazīties ar visiem 2. kārtas pretendentiem un izraudzīties savu favorītu, kuram arī būs iespēja nofilmēties kādā no ZZ seriāla epizodēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā