"ZZ Čempionāta 2016" pusfināli tagad arī Liepājā

Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” pusfinālos šogad piedalās 540 klases, pārstāvot 106 no 110 Latvijas novadiem, kopumā rīkojot 9 pusfinālus trijās Latvijas pilsētās. Pirmdien, 16.maijā svinīgi atklājam spēļu pēdējo pusfinālu posmu Liepājā, Daugavas stadionā. Kopā ar 180 labākajām Kurzemes un Rīgas reģiona klasēm pusfinālus atklāja arī Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis, “ZZ Čempionāta” vadītājs Raivo Rosts un pusfināla vadītājs Oskars Lepers, kā arī reklāmas varoņi Zī un Zē un citi, informē “ZZ Čempionāts” sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Vasiljeva.

“Skatoties uz jums – “ZZ Čempionāta” dalībniekiem, esmu pārliecināts, ka mums Latvijā aug aktīva, radoša un stipra paaudze. Ceru, ka jums izdosies saglabāt veselīgu cīņas sparu, vēlmi attīstīties un sniegties pēc panākumiem. Novēlu gan dalībniekiem, gan organizatoriem, neskatoties uz laika apstākļiem, fantastiskus pusfinālus Liepājā. Esiet vienota komanda, palīdziet viens otram un lai katram šodien ir  daudz savu mazu uzvaru,” novēl Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis.

“ZZ Čempionātam” šogad ir liela jubileja – desmitgade. Desmit gadu laikā esam izauguši no mazām spēlēm līdz Latvijas vērienīgākajām sporta un prāta spēlēm, kurās ik gadu piedalās vairāk nekā 2000 klases. Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies izaudzināt jaunu Latvijas paaudzi, sniedzot bērniem un jauniešiem fantastisku iespēju izpaust sevi un uzdrīkstēties, pārliecināties par saviem spēkiem, kā arī mācīties savstarpēju cieņu, toleranci un saliedētu komandas darbu. Par uzvarētāju šodien var kļūt ikviens, jo ne vienmēr galvenais ir tikt finālā, bieži daudz vērtīgāka ir pieredze un neaizmirstamās emocijas, ko skolēni gūst, strādājot kā viena komanda – viens vesels,”  stāsta “ZZ Čempionāta” vadītājs Raivo Rosts.

Desmitgadē dalībai spēlēs saņemts rekordliels jauno pieteikumu skaits – savus radošos mājasdarbus iesūtīja 720 klases, kas iepriekš nav piedalījušās spēlēs. Pusfinālos Liepājā šonedēļ startē 115 radošākās un atraktīvākās Kurzemes klases, kā arī 65 Rīgas reģiona stiprākās komandas, kuras cīnās par vērtīgām balvām no mūsu partneriem un atbalstītājiem – fantastisku ceļojumu visai klasei uz Tatru kalniem, sportiskiem riteņiem, jauniem viedtālruņiem no Huawei un aizraujošu ceļojumu pa Latviju.

“ZZ Čempionāta” pusfinālos komandas sacenšas ne tikai par vietu finālā, bet arī piedalās īpašās AS “Sadales Tīkls” sarūpētās aktivitātēs, kur uzzina vairāk par elektrību un drošību un var tikt pie vērtīgām balvām. Arī spēļu partneri Rīgas Stradiņa universitāte pusfinālistiem piedāvāja savas foto aktivitātes.

“ZZ Čempionāta” mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz savstarpējo sadarbību, cieņu un saliedētību. Šogad dalībai pieteicās vairāk nekā 2000 klases, aptverot 106 no 110 Latvijas novadiem. Spēles jau desmito gadu organizē mobilo sakaru zīmols “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis”. Šī gada “ZZ Čempionāta” galvenais partneris ir pasaulē vadošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums “Huawei Technologies Investment Co., Ltd”.  Pasākuma oficiālais apdrošinātājs  jau no pašiem “ZZ Čempionāta” pirmsākumiem ir ERGO, kas veicina Latvijas skolēnu veselīgu dzīvesveidu, sportisku garu un saliedētību.

Pievieno komentāru

Liepājā