Zirņu iela pārtaps par maģistrāli

Klusā un grantētā Zirņu iela tuvākajos gados pārtaps par Dienvidu-Ziemeļu maģistrāles posmu. Projekta izmaksas amatpersonas vēl nenosauc, taču norāda, ka investīcijas sagaidāmas no Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Lai Zirņu iela pārtaptu par maģistrāli, nepieciešams veikt teritorijas plānojuma grozījumus. Tie ir izstrādāti un pārmaiņas skars Ganību, Tukuma, Eduarda Tisē, Jauno un Zirņu ielas.

Sabiedriskā apspriešana noritēs no šodienas līdz 1. jūlijam, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Plānojuma projekta pirmās redakcijas sabiedriskās apspriešanas sanāksme notiks 11. jūnijā.

Pašvaldība norāda, ka informācija par plānojumu ir pieejama arī piecos veikalos, kas atrodas teritorijās, kuras skars pārmaiņas. Apmeklējot divus no norādītajiem veikaliem – „Supernetto” Kungu ielā 40/42 un veikalu „Elvi” Ganību ielā 69/71 – portāls nekādu informāciju par sabiedrisko apspriešanu neatrada.

Rakstiskus priekšlikumus un atsauksmes iedzīvotāji ir aicināti iesniegt Liepājas pilsētas Būvvaldē, kā arī veikalos izvietotajās aptaujas anketu kastītēs, kuras portāls šodien vēl neatrada. Iespējams, ka tās parādīsies vēlāk vai arī tās noliks iedzīvotājiem redzamākās vietās.

Pašvaldība sola iedzīvotājiem izskaidrot plānojuma grozījumu projekta būtību un Zirņu ielas attīstību tuvākajā nākotnē ar informatīvo izdevumu „Zirņu Iela Šodien Un Rīt”. Tas iznāks nākamnedēļ un to veido Liepājas Būvvalde un Domes Sabiedrisko attiecību un marketinga daļa.

Neoficiāla informācija liecina, ka maģistrāles projekta attīstību pagājušajā nedēļā darba vizītes noslēgumā apsprieduši premjers Ivars Godmanis un Liepājas mērs Uldis Sesks. Sabiedrībai par to informācija netika sniegta.

Pievieno komentāru

Liepājā