Zirņu ielā aizdegas automašīna, Vītola ielā noplūst gāze

8. oktobrī pulksten 18.19 tika saņemts izsaukums uz Zirņu ielu Liepājā – tika ziņots, ka deg vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vieglās automašīnas salons 3 kvadrātmetru platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa.

Pirms VUGD ierašanās automašīnu bija dzēsis garāmbraucējs un guvis roku plaukstu apdegumus, bet vīrietis notikuma vietu bija pametis pirms mediķu ierašanās.

7. oktobrī plkst. 19:48 tika saņemts izsaukums uz Vītolu ielu Liepājā, kur tika ziņots par dzīvojamās mājas koridorā jūtamu gāzes smaku. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka kādā dzīvoklī no bojātas gāzes plīts noplūdusi gāze. Glābēji aizvēra gāzes balonu un izvēdināja telpas.

8. oktobrī pulksten 14.49 tika saņemts izsaukums uz 1905. gada ielu Liepājā - tika ziņots, ka deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka kādas dzīvojamās mūra mājas otrajā stāvā pie krāsns deg malka. Pulksten 15.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

8. oktobrī pulksten 18.23 tika saņemts izsaukums uz Kviešu ielu Liepājā – tika ziņots, ka deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka divstāvu mājas pirmā stāva dzīvoklī deg paklājs 1 kvadrātmetra platībā. Dzīvoklī bija stiprs piedūmojums, no dzīvokļa evakuēti divi cilvēki – vīrietis un sieviete. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 18.58.

9. oktobrī pulksten 15.02 tika saņemts izsaukums uz Kārklu ielu Liepājā – tika saņemts izsaukums, ka deg dārza mājiņa. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dārza mājiņa 25 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 15.45.

9. oktobrī pulksten 22.29 tika saņemts izsaukums uz Mežu ielu Liepājā, kur konteinerī dega atkritumi 1 kvadrātmetra platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 22.39.

Pievieno komentāru

Liepājā