Zinību dienā Liepājā svinīgie brīži tiks organizēti tikai atsevišķām klasēm, pārējie pulcēsies klases lokā

Liepājas skolās 1.septembra svinības tiek plānotas citādāk nekā iepriekšējos gadus, un klātienē uz svinīgo brīdi tiksies tikai 1., 9., 10. un 12.klašu skolēni, savukārt pārējie audzēkņi pulcēsies savās klasēs, aģentūra LETA uzzināja pilsētas domē.

Saistībā ar atsevišķiem valstī pastāvošajiem Covid -19 pandēmijas ierobežojumiem mainīta līdzšinējā kārtība, kā Liepājas vispārizglītojošās skolās tiks sagaidīts 1.septembris. 1., 9., 10. un 12. klašu skolēni, kā arī to klašu skolēni, kuri jaunajā skolā sāks mācības pirmo reizi, piemēram, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas 7.klases, 6. vidusskolas 5.klase, svinīgi pulcēsies pie skolas un kopā ar skolotājiem, skolas vadību, vecākiem un saviem klasesbiedriem piedalīsies svinīgajā pasākumā, savukārt pārējie bērni jaunā gada sākumu atzīmēs savās klasēs ar klases audzinātājiem.

Sliktu laika apstākļu gadījumā mācību gada sākuma pasākums tiks pārcelts uz iekštelpām, kur vecāki klātienē piedalīties nevarēs.

Pārējiem skolēniem svinīgie brīži tiks organizēti bez vecāku klātbūtnes, vecāki var nogādāt bērnu uz skolu un pēc svinīgā brīža sagaidīt pie skolas, bet pulcēšanās vienkopus nebūs pieļaujama. Pašvaldība aicina vecākus būt saprotošiem un bērna skolas gaitas sākumu nosvinēt savu tuvāko ģimenes locekļu lokā.

Par katras konkrētās izglītības iestādes svinīgā pasākuma laikiem un norisi vecākiem paziņos skolas personāls individuāli.

Pievieno komentāru

Liepājā