Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemeļvalstu vēstnieki tiekas ar Liepājas domes vadību

Ceturtdien, 7. decembrī, Ziemeļvalstu dienu Liepājā ietvaros Dānijas vēstnieks Hanss Brasks, Norvēģijas vēstnieks Steinars Ēgils Hāgens, Somijas vēstnieks Olli Kantanens, Zviedrijas vēstniece Annika Jagandere un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktors Stēfans Ēriksons tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un priekšsēdētāja vietniekiem Gunāru Ansiņu, Ati Deksni un Ģirtu Kronbergu, kā arī Liepājas SEZ valdes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti. Tikšanās mērķis bija pārrunāt savstarpējo kontaktu pilnveidošanu un reģionālās sadarbības veicināšanu, norāda domes pārstāvji.

''Jau vēsturiski Liepājas pilsētai ir veidojusies lieliska sadarbība ar Ziemeļvalstīm, it īpaši Dāniju un Zviedriju. Sadarbības produktivitāti apliecina Liepājā kuplā skaitā pārstāvētais skandināvu uzņēmumu skaits. Tagad ir sperts solis tālāk, un pirmo reizi Liepājā noris Ziemeļvalstu dienas ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām mērķauditorijām,'' apliecināja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Visu Ziemeļvalstu vārdā pateicību par viesmīlīgo uzņemšanu un prieku par iespēju rīkot Liepājā Ziemeļvalstu dienas pauda arī Ziemeļvalstu Ministru padomes 2017. gada prezidējošās valsts Norvēģijas vēstnieks Steinars Ēgils Hāgens.

Tikšanās laikā domes vadība iepazīstināja Ziemeļvalstu vēstniekus, valstu delegāciju pārstāvjus un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktoru ar aktualitātēm Liepājas kultūras dzīvē, sociālekonomisko situāciju, pilsētas attīstības un uzņēmējdarbības jautājumiem.

Pievieno komentāru

Liepājā