Ziemassvētku rotājumi Liepājas centrā izmaksās teju 15 000 latu 1

Konkursā par Ziemassvētku rotājumu izgatavošanu un izvietošanu Liepājā - uz Tramvaja tilta, Lielajā ielā no Tramvaja tilta līdz Radio ielai, kā arī pilsētas kanālā - uzvarējusi SIA "Uniq", kas piedāvā šos darbus veikt par 14 909 latiem.

Liepājas pašvaldības izsludinātajā konkursā par Ziemassvētku noformējumu bija pieteikušies trīs pretendenti. SIA "Aktsiaselts ADAM Bd" filiāle "Adam Decolight Latvia" piedāvājusi projektu realizēt par 16 206 latiem, bet SIA "Eko Dzenītis" piedāvātā līgumcena bijusi 14 540 lati.

Kā ziņots, Liepājas pašvaldība jau savlaicīgi izsludinājusi konkursu par Ziemassvētku noformējuma izgatavošanu, uzstādīšanu un uzturēšanu uz Tramvaja tilta, Lielajā ielā, kā arī pilsētas kanālā.

"Līdz šim dažādos svētkos esam izmantojuši agrākajos gados izgatavotos un regulāri atjaunotos rotājumus, kas svētku starplaikos tiek uzglabāti noliktavā. Nākamajos svētkos tos atjaunojam, atkārtoti izmantojam pašus rotājumus vai to elementus, mainām izvietojumu, radot iespējami svaigākus akcentus. To darīsim arī šogad. Taču nu jau ir nobriedusi nepieciešamība arī pēc kaut kā pavisam jauna. Iespējams, ka iepirkuma rezultātā varam atrast neparastas idejas un jaunus risinājumus," konkursa nepieciešamību iepriekš skaidroja pilsētas galvenā māksliniece Agita Ansule.

Viņa atzina, ka pašlaik pieejamie līdzekļi neļauj pilnībā nomainīt visu rotājumu klāstu, "tādēļ sākam ar galveno kompozīcijas kodolu - Lielo ielu, Tramvaja tiltu un kanālu -, no kā nākamajos gados varētu atvasināt rotājumus arī citos pilsētas rajonos".

Izrotājot Lielo ielu no Tramvaja tilta līdz Radio ielai, konkursa uzvarētājam tie būs jāveido stiprināmi uz trosēm virs ielas, laternu stabos vai jāpiedāvā citi risinājumi. Savukārt, dekorējot kanālu, jārēķinās, ka rotājumiem jāatrodas uz ūdens, izmantojot pontonus, troses vai citus risinājumus.

Līguma izpildes laiks ir no šī septembra līdz 2014.gada janvārim.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Čība

Pilsētas Dome atkal izcēlās un izvēlējās dārgāko piedāvājumu :(

pirms 7 gadiem, 2013.09.13 08:08

Liepājā