Ziemassvētku prieki tiek arī bērniem slimnīcā 6

Šodien Ziemassvētku pasākumā priecājās Liepājas reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļas pacienti un darbinieki. Mazos slimniekus priecēja deju grupas “Mazā pantera” dejotājas, pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” ansamblītis Ināras Rozenbahas vadībā un Rūķu meitene.

Dziesmas kopā ar bērniem dziedāja Chilli un viens no “Liepājas kora” dalībniekiem – Kristaps Cukurs, kurš spēlēja pavadījumu uz ģitāras. Pēc dejām, rotaļām un dziesmām bērni sasauca Ziemassvētku vecīti, kurš mazajiem slimniekiem bija atnesis paciņas – katrā bija “CIDO” dāvāta sulas paciņa un mašīnīte, kā arī saldumi.

Pasākumu organizēja interneta portāla “Cālis.lv” Liepājas aktīvistes. Bērnu nodaļa ir sadalīta divās daļās – vienā guļ pacienti līdz trīs gadu vecumam, otrā – lielāki bērni. Turpmāk katrā no deviņām palātām, kur guļ mazākie bērni, būs mantu kaste ar dažādām rotaļlietām. Četrās palātās būs barošanas krēsliņi, pašlaik līdz slimnīcai ir nogādāti divi. Savukārt lielajiem bērniem ir viena rotaļu istaba – tās paskats un saturs līdz šim bijis gaužām niecīgs. Janvārī rotaļu telpas sienas ar zīmējumiem izdekorēs Zviedrijas Lūcijas, pēc tam tur tiks sanestas Liepājas “cāleņu” saziedotās un sapirktās mantas – puzles, krāsojamas lapas, zīmuļi, bumbas, spēles, kluči un citas rotaļlietas.

Liepājas “cālenes” apliecina, ka turpmāk regulāri papildinās rotaļu istabas un mantu kastu saturu.

Fototogalerija SPIED ŠEIT

Pievieno komentāru

Komentāri 6

malači

Malači - bērnu nodaļa.
Skauģi vienmēr bijuši, ir un būs.

pirms 12 gadiem, 2008.12.25 15:33

Liepājā