"Zemes draugi" aicina uz informatīvu pasākumu par videi draudzīgu dzīvesveidu

Piektdien, 5. februārī, pulksten 15 Liepājas latviešu biedrības namā būs iespēja sastapt vides ekspertus un aktīvistus, un uzzināt par aktuālākajām vides problēmām, kā arī to, kas ir mūsu katra spēkos, lai ar tām cīnītos. Aicināts ir ikviens interesents.

Jana Simanovska (dr.sc.ing., Ekodizaina kompetences centrs) iepazīstinās ar globālajiem izaicinājumiem, ar kuriem mūsdienās saskaras mūsu planēta. Vides žurnāliste un izdevuma Vides Vēstis galvenā redaktore, Anitra Tooma, stāstīs par to, kā zaļāk dzīvot ik dienu, izdarot atbildīgas izvēles un saimniekojot videi draudzīgi. Par Tiešās pirkšanas kustības aizsākumu, konceptu, un to, kāpēc ir svarīgi izvēlēties vietējo preci – Zane Ruģēna, bet Par Tiešās Pirkšanas pulciņa darbības pieredzi Liepājā – Ilze Grunska, informē biedrības "Zemes draugi" pārstāve Ieva Gedzuna.

Pasākuma otrajā daļā par vides iniciatīvu īstenošanu Liepājā varēs uzzināt no Liepājas Universitātes pārstāvjiem (kuri jau vairākus gadus darbojas Ekoskolu programmā) un organizācijas Radi Vidi Pats.

Noslēgumā apmeklētājiem būs iespēja iztaujāt lektorus par sevi interesējošiem jautājumiem, satraucošām problēmām, vai dalīties savās idejās par to, kā rīkoties ar lielāku atbildību pret vidi, kurā dzīvojam.

Dalība pasākumā ir bez maksas, to organizē biedrība "Zemes draugi" un tas tiek īstenots starptautiskā projekta "Ilgtspējas skola" ietvaros. Projekts tiek finansēts kā daļa no ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai. 


Pievieno komentāru

Liepājā