Zaharjins pamet sapulci, metalurgus neuzklausot 3

Uz AS “Liepājas metalurgs” (LM) tikšanos ar akcionāru Sergeju Zaharjinu sapulcējās vairāk strādājošo nekā pirmdien notikušajā mītiņā – ap 300.

Aptuveni pusstundu viņš izklāstīja jau iepriekš zināmo LM krīzes vēsturi un metalurģijas nozarē notiekošo.

S. Zaharjinam neesot šaubas, ka LM atsāks darbu, bet nezinot – kad. Tas esot atkarīgs arī no tā, kas notiek ap rūpnīcu un viņa un Iļjas Segala ģimeni. Izšķirošs datums būšot 26. augusts, un viņš ticot, ka tiesiskās aizsardzības plāns ar kreditoriem līdz tam tiks saskaņot. Paralēli šim plānam viņš vedīšot šurp investorus. Darbs esot jāatsāk valsts interesēs.

Pēc S. Zaharjina runas kāds pensionēts metalurgs pauda viņam pateicību par paveikto.

Kad strādnieks Egons Kļava uzdeva jautājumu, kāpēc viņš atteicies sadarboties ar akcionāru Kirovu Lipmanu, S. Zaharjins sapulci atstāja.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Ilana Ivanova paskaidroja, ka akcionārs devies steidzamās darīšanās, bet uz jautājumiem atbildēšot citā tikšanās reizē.

“Saldais itāliešu kino,” par notiekošo sacīja metalurgs Andris. Ja te būtu Gruzija, tad viss notiktu citādāk, un pie vainas esot latviešu temperaments.

Arī citi uzrunātie metalurgi teica, ka no sapulces nav bijis nekādas jēgas. Klausoties S. Zaharjinu, šķietot, ka viņam ir taisnība, bet masu medijos skanot kas cits. Kāds metalurgs neslēpa viedokli, ka galveno vainu saskata akcionāru rīcībā, nevis metalurģijas krīzē. Agrāk uzņēmums esot strādājis un izdzīvojis daudz šaurākas ražošanas apstākļos. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Runa tikai krieviski

zaharhjins ir aferists, tapec ari neatbildeja uz jautajumiem?

pirms 7 gadiem, 2013.07.31 16:23

Liepājā