"Willow Farm" laiž klajā jaunu radiosinglu

Grupa "Willow Farm", turpinot pārlūkot sava jaunā albuma "Filma ar laimīgām beigām" apcirkņus, kā šī brīža noskaņām piemērotāko ir izvēlējusies dziesmu "Valentīns un Arlekīns", kura nosūtīta raidstacijām. Gan mūzikas, gan teksta autors ir grupas līderis Emīls Dreiblats.

Pērnā gada nogalē klajā nākušais albums zīmīgs ar vairākām dziesmām, kuru skanējums būtiski atšķiras no grupas agrāko gadu veikuma, un kompozīcija "Valentīns un Arlekīns" ir viena no tām. Nedaudz skumjš, nedaudz ironisks stāsts par mīlestības tumšo pusi – atsvešināšanos.

"Dziesma pēc sacerēšanas kādu brīdi nogulēja plauktā. Zināju, ka albumā tā iekļausies, bet nebijām atraduši īsto piegājienu. Talkā, kā jau bieži vien nāca nejaušība – strinkšķinot ģitāru, atradu ritmisko zīmējumu, pēc tam uzplauka ideja par rakstāmmašīnas kā perkusiju avota izmantošanu, un tālāk pārējais sakārtojās pats no sevis," dziesmas tapšanas nianses ieskicē Emīls. Mīlētāju patronam svētajam Valentīnam šoreiz līdzās nostājies delartiskās komēdijas tēls Arlekīns. "Neliegšos, ka ironija kā izteiksmes veids man ir gana tuva, un bez tās neiztiku arī šajā dziesmā. Varbūt mazliet par daudz februārī mēdz būt "sirsniņu", bez tam dažas no tām ne vienmēr spēj sevi piepildīt ar mīlestību. Par to tad arī stāsts," dziesmas būtību un saturu komentē tās autors.

Grupas "Willow Farm" albums "Filma ar laimīgām beigām" nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons 2014" kategorijā "Labākais pop-rock albums". Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 24.februārī Latvijas Nacionālajā operā. Ja esi iTunes lietotājs, tad albumu meklē šeit - https://itunes.apple.com/us/album/filma-…, savukārt Spotify lietotājiem "Willow Farm" plate jāmeklē zem šīs saites - http://open.spotify.com/album/27jxHNojor…. Šo ierakstu joprojām var atrast arī pašmāju lielākajā digitālajā tirgotavā - http://bit.ly/1z4vU0L. Drīzumā albumu būs iespējams noklausīties un iegādāties arī vietnēs play.google.com, Deezer un amazon.com.

Roberts Streičs,
grupas “Willow Farm” menedžeris

Pievieno komentāru

Liepājā