VUGD: Izsaukumu skaits turpina pieaugt; nopietnākie glābšanas darbi - Liepājā

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopumā jau 173 reizes (līdz plkst.8.30) devies likvidēt vētras radītos postījumus.

Glābšanas darbi bija saistīti ar nolūzušo koku novākšanu no ceļa braucamās daļas un no automašīnām, pārrautiem elektrības vadiem, atrautiem reklāmas stendiem. Kopumā 133 reizes ugunsdzēsēji glābēji novāca kokus no ceļa braucamās daļas, 12 reizes no automašīnām un septiņas reizes no ēkām.

Pirmais izsaukums tika saņemts 28.oktobrī plkst. 20.37 par to, ka Rīgā, Avota ielā no kādas mājas sienas atplīsis reklāmas stends un tas draudēja nogāzties uz gājēju ceļa.

Nopietnākie glābšanas darbi tika veikti Liepājā, kur tika saņemta informācija, ka Salmu ielā sagruvusi jaunceltne ar sastatnēm un uzkritusi mikroautobusam un uz ceļa braucamās daļas. Rīgā, Aglonas ielā, koks uzkrita uz trijām vieglajām automašīnām, izsita piecstāvu dzīvojamās mājas augšējā stāva logu stiklus un daļa no koka nokrita uz šīs mājas jumta.

Savukārt plkst.03.07 saņemta informācija, ka Rīgā, Pūces ielā no kādas ēkas fasādes norauts siltinājums 80m2 platībā.

Koki novākti gan no kādas sociālās mājas Liepājā, gan no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ēkas Dundagā.

VUGD turpina saņemt izsaukumus un to skaits pieaug.

Ja ir nogāzušies koki, pārrauti vadi, notikusi avārija vai cits negadījums, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, zvaniet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruņa numuru 112.

Viktorija Šembele
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā