Visu nedēļu būs vasarīgs, brīžiem karsts laiks

Arī šonedēļ Latvijā turpināsies vasarīgi silts, brīžiem karsts laiks, dažās dienās gaidāmi arī pērkona negaisi, liecina prognozes.

Pirmdien neliels lietus iespējams tikai Latgales galējos dienvidos, citviet laiks būs saulains un sauss, gaisa temperatūra sasniegs +25..+28 grādis, vienīgi daudzviet piekrastē ziemeļu, ziemeļrietumu vējš nesīs vēsumu no jūras, tādēļ temperatūra sasniegs +21..+24 grādus.

Otrdiena arī paies bez nokrišņiem un ar saulainu laiku. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +12..+17 grādiem, bet dienā gaiss iesils līdz +25..+30 grādiem, nedaudz vēsāks piekrastē, savukārt trešdien vietām jau gaidāmi pērkona negaisi, un temperatūra kāps uz augšu - naktī +14..+19 grādi, dienā +27..+32 grādi, vēsāks dažviet piekrastē.

Nedēļas otrajā pusē temperatūra mazliet pazemināsies, īpaši jūtams tas būs valsts austrumos naktīs. Minimālā temperatūra ap saullēktu būs +10..+16 grādi, maksimālā dienā +22..+28 grādi. Ceturtdien vēl vietām līs un dārdēs pērkons, bet piektdiena un sestdiena, visticamāk, būs ar sausu un saulainu laiku.

Pašreizējās prognozes rāda, ka svētdien atkal vietām gaidāms pērkona negaiss un temperatūra sasniegs +26..+31 grādu. Vasarīgi karsts laiks, visticamāk, saglabāsies vismaz līdz 20.-22. augustam.

Pievieno komentāru

Liepājā