Visi kopā vārīs zupu

Līdz 28. novembrim Sarkanā Krusta Liepājas komitejā ikviens var aiznest kādu kartupeli vai citu dārzeni kopējam zupas katlam – 1. decembrī četrās vietās Liepājā notiks labdarības zupas un vērtīgas informācijas dalīšana.

Uzrunās liepājniekus
Pētertirgū no pulksten 10, pēc stundas Rožu laukumā, pulksten 14 Flotes ielā un Karostā pie tirdziņa 1. decembrī sabiedrisko organizāciju pārstāvji plānojuši dalīt zupu, paciņas un bukletus par savu organizāciju un to piedāvātajām iespējām, informē Liepājas Nevalstisko organizāciju centrs. Šāda akcija iecerēta, atzīmējot AIDS dienu 1. decembrī, Brīvprātīgo dienu, kas būs 5. decembrī, un lai pievērstu uzmanītu nabadzības problēmai.

Produktus zupai un paciņām var nest šīs nedēļas darbdienās un nodot Sarkanā Krusta Liepājas komitejas telpās K. Ūliha ielā 35/37 no pulksten 9.30 līdz 17.30 Liepājā. “Šonedēļ arī var vēl pieteikties organizācijas un brīvprātīgie, kuri grib piedalīties, var sūtīt savus bukletus, kurus liksim paciņās,” atgādina centra vadītāja Līva Kupfere. Ja pašiem nav divsimt bukleta eksemplāru, var sūtīt tekstu elektroniski uz e-pastu: liiva.kupfere@gmail.com, centrs izdrukās pats.

Tāpat vēl var pieteikties interesenti, kuri varētu nodrošināt kādus muzikālos priekšnesumus šajā laikā.

Ziedojumus vāc koncertos
Lai 1. decembrī būtu iespējams piedāvāt siltu zupu, Latvijas Sarkanā Krusta Liepājas komiteja rīkoja arī labdarības koncertu ciklu “Dots devējam atdodas” Liepājas Adventistu baznīcā un Pēdējo dienu Sv. Jēzus Kristus baznīcā. Savu laiku un muzikālos talantus ziedoja mūziķu grupas “Uncle Joe” dalībnieki, savācot gandrīz 160 latus zupas virtuves nodrošināšanai.

“Ikviens taču var ziedot vienu kartupeli vai vienu burkānu, vai vienu kāpostu, vienu sīpolu, putraimus, lai šī zupa iznāktu. Tāds viens ziedojums dos iespēju simtiem!” mudina L. Kupfere. Zupa tiks vārīta Liepājas Tūrisma un tekstila skolā.
Šāda zupas un informācijas diena tiks rīkota pirmo reizi. “Ceram, ka laiks būs labs. Ja ne šogad, tad nākamgad – tāda diena būs tradīcija,” plāno L. Kupfere.

Pievieno komentāru

Liepājā