Visas Noras savā vārda dienā varēs bez maksas apmeklēt koncertu Liepājā

10. jūnijā pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē norisināsies Noras Bumbieres fonda rīkotais koncerts ''Atmiņu portrets'', godinot sava laikmeta vismīlētākās dziedātājas piemiņu.

Pasākumu organizatori tuvojošajām vārda dienas gaviļniecēm Norām dāvina iespēju koncertu apmeklēt bez ieejas maksas, ''Biļešu Paradīze'' kasēs uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Noras Bumbieres balss, talanta un harizmas fenomenu ir centušies izprast daudzi. Gadsimta garumā Latvijas estrādes mūzikā viņa bija un joprojām ir viena no visspožākajām leģendām, kuras dzīvei un talantam sekojušas līdzi daudzas paaudzes, tieši tādēļ viņas vārdā nosauktais fonds jau vienpadsmit gadu garumā uztur dzīvu gan mākslinieces piemiņu, gan palīdz jaunajiem solistiem spert pirmos soļus uz lielās skatuves.

Šogad koncertā uzstāsies ne tikai Noras Bumbieres ilggadējais skatuves partneris Viktors Lapčenoks un laikabiedrs Žoržs Siksna, bet arī virkne citu mūziķu, kas joprojām turpina dziedāt mākslinieces dziesmas: Rūta Dūduma, Ira Krauja, Daiga Petkeviča, Normunds Jakušonoks, mūziķu grupa E.Jass vadībā, Jelgavas Tirkīza kora ansamblis.

Fonda dibinātāja ir pašas Noras māsa Māra Zustrupa. Fonda mērķis ir popularizēt latviešu estrādes mūziku, īpaši akcentējot tās sākumu 60.-70. gados, kas saistās ar Raimonda Paula mūzikas šedevriem un to izpildītājiem.

Pievieno komentāru

Liepājā