Visas biļetes uz Valsts svētku koncertiem "Manas tautas dziesmas" izpārdotas

LOC Kultūras daļa informē, ka visas biļetes uz Valsts svētku koncertprogrammu „Manas tautas dziesmas”, kas LOC Rožu zālē norisināsies šī gada 17.novembrī pulksten 15:00 un 19:00, ir izpārdotas.

Ja iepriekšējos gados jaunās skaņās tikušas apkopotas pagājuša gadsimta 80.un 90.gadu skaistākās patriotiskās melodijas, muzikālās pērles no latviešu kino zelta fonda, teātra izrāžu pūra un pirmās Latvijas brīvvalsts laika dziesmas, tad šogad – Latvijas 95.dzimšanas dienā kopīgi izdziedāsim latviešu tautas gaišāko un vērtīgāko gara mantojumu – tautas dziesmas. Dziesmas, kurās mīt tautas dvēsele, saknes un spēks; dziesmas, kurās atspoguļojas mūsu senču dzīves ziņa un gudrības.

Atgādinām, ka Valsts svētku ietvaros, 16.novembrī LOC Arēnā gaidāma vērienīga atgriešanās pie tautas saknēm Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes leģendārās rokoperas „Lāčplēsis” jauniestudējumā! Tā būs unikāla iespēja tikties ar populārākajām un emocionālākajām Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes dziesmām. Rokoperas “Lāčplēsis” jauniestudējums ir pulcējis vienā komandā virkni spēcīgāko un populārāko Latvijas dziedātāju, mūziķu, dejotāju un aktieru.

Biļetes uz rokoperas jauniestudējumu vēl pieejamas „Biļešu Paradīze” kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Aigars Kārkliņš
Liepājas Olimpiskais centrs
Kultūras projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā