Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vingros četros Liepājas mikrorajonos

Lai nodrošinātu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskām aktivitātēm, Liepājas pašvaldība, sākot ar 23. maiju, organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības četros dažādos pilsētas mikrorajonos – Dienvidrietumu rajonā, Jaunliepājā, Laumas rajonā un Karostā.

Nodarbības paredzētas ikvienam interesentam un tām var pievienoties jebkurā laikā bez iepriekšējas pieteikšanās.

Dienvidrietumu rajonā nodarbības notiks pirmdienās un ceturtdienās no pulksten 18.30 līdz 19.30 stadionā pie A. Puškina 2. vidusskolas. Pirmā nodarbība 28. maijā pulksten 18.30.

Jaunliepājā nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās no pulksten 18.30 līdz 19.30. Norises vieta: Raiņa parkā pie bērnu rotaļu laukuma. Sākums 23. maijā pulksten 18:30.

Laumas rajonā (Ziemeļu priekšpilsētas rajons) nodarbības notiks trešdienās un svētdienās no pulksten 18 līdz 19.30 laukumā pie O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas. Sākums 23. maijā pulksten 18.

Karostā, pludmalē pie Ziemeļu mola pretī kafejnīcai "Rietumkrasts", nodarbības notiks otrdienās pulksten 8 un ceturtdienās pulksten 19. Pirmā nodarbība 5. jūnijā pulksten 8.

Pievieno komentāru

Liepājā