Vilnītis grasās doties pie prezidenta; Lipmans "Metalurgu" glābšot pats

“Vēl cīnīsimies,” pēc AS “Liepājas metalurgs” akcionāru un atkārtoti ievēlētās padomes sēdes pauda tās priekšsēdētājs Guntis Vilnītis. Ceturtdien, 31. oktobrī, viņš tiksies ar LM Tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna (TAPP) administratoru Haraldu Velmeru, jo par iespējamo maksātnespēju esot neatbildēti jautājumi.

Tuvākajā laikā G. Vilnītis cer panākt personīgu tikšanos ar premjeru Valdi Dombrovski un Valsts prezidentu Andri Bērziņu. “Vai tiešām premjeram nav citu iespēju kā risināt “Metalurga” tālāko pastāvēšanu un attīstību kā tikai caur maksātnespēju?” Valsts vadītāji esot trīs reizes palaiduši garām iespēju LM glābt. TAPP esot iniciēts un uzspiests no valdības konsultantu puses.

“Es saprotu, ka mēs skrienam blakus pēdējam vagonam,” atzīst G. Vilnītis. Taču LM glābšana “absolūti nokavēta būs tajā brīdī, kad cilvēki saņems paziņojumu par viņu atbrīvošanu.”

Savukārt akcionārs Kirovs Lipmans pauda, ka LM bankrots viņam nebūtu sliktākais variants. Tad “visi akcionāri automātiski aiziet prom un es varu atnākt un pierādīt kārtējo reizi”.

Pievieno komentāru

Liepājā