Vilnītis aicina Liepājas uzņēmējus piesaistīt "Liepājas metalurga" speciālistus

Uzņēmuma "Liepājas papīrs" prezidents, Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis (RP) aicina Liepājas uzņēmējus izmantot situāciju, ka finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" strādnieki ir bez darba un uzņēmums, visticamāk, neatsāks ražošanu, un piesaistīt saviem uzņēmumiem labus speciālistus.

Kā "Rietumu Radio" informēja Vilnītis, viņa vadītajā uzņēmumā "Liepājas papīrs" strādā divi bijušie "Liepājas metalurga" darbinieki. "Ceru, ka viens no viņiem pēc pārkvalifikācijas kļūs par iespiedēju," sacīja Vilnītis, aicinot arī citus uzņēmējus izmantot šo situāciju piesaistot labus speciālistus.

Kā stāsta uzņēmējs, gada beigās "Liepājas papīrā" uzstādīs jaunas ražošanas iekārtas un būs arī nepieciešami jauni darbinieki. "Priekšroka būs pretendentiem ar zināšanām mehānikā un mehatronikā," piebilda Vilnītis. Viņš sacīja, ka uz brīvajām darba vietām, protams, varēs pretendēt arī "Liepājas metalurga" darbinieki, taču atzina, ka "Liepājas papīrs" ir salīdzinoši neliels uzņēmums, tāpēc arī piedāvāto vakanču skaits nav liels un tās netiekot skaļi reklamētas.

Jautāts, kā pilsētu ietekmētu "Liepājas metalurga" bankrots, Vilnītis sacīja: "Šis gads un nākamā gada sākums paies samērā mierīgi, jo strādnieki saņems bezdarbnieku pabalstus, valdība solījusi norakstīt Liepājas parādu, iespējams, uzsauks vēl kādus nelielus bonusus." Deputāts paredz, ka visgrūtākais posms būs nākamā gada beigas un 2015.gads, kad "ir jādomā, ko darīt".

Gan Vilnītis, gan Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) "Rietumu Radio" apliecināja, ka speciālistu aizplūšanas process no "Liepājas metalurga" ir sācies.

Pievieno komentāru

Liepājā