Viļņa Bulava zīmētās karikatūras varēs apskatīt galerijā "Romas dārzs"

No sestdienas, 9. jūnija, galerijā "Romas dārzs" Zivju ielā Liepājā būs aplūkojama mākslinieka Viļņa Bulava karikatūru izstāde "Avīžu bildītes", informē galerijas "Romas dārzs" vadītāja Astra Dzērve.

Izstādē prezentēti mākslinieka atlasīti oriģinālzīmējumi, kas bijuši publicēti laikrakstā "Kursas Laiks" un portālā "IrLiepāja.lv" pēdējās desmitgades laikā.

V. Bulavs izglītību ieguvis J. Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā un Latvijas Mākslas akadēmijā, kur absolvējis grafikas nodaļu, kā arī ieguvis mākslas maģistra grādu. Paralēli radošajam darbam ir ilggadējs mākslas priekšmetu pasniedzējs.

Mākslinieks izstādēs piedalās no 1994. gada. Ir bijušas personālizstādes Rīgā, Liepājā, Aizputē, Limbažos un citviet Latvijā.

V. Bulavs strādā akrila, akvareļa, pasteļa un dažādās grafikas tehnikās. Vislabprātāk viņš glezno dabā un labprāt piedalās plenēros Liepājā, Aizputē un citās pilsētās. Ir piedalījies visos mākslinieka Aivara Kleina organizētajos starptautiskajos gleznotāju un zīmētāju plenēros, iegūstot gan organizētāju, gan skatītāju balvas.

Izstāde skatāma līdz 4. augustam. Ieejas maksa pieaugušajiem – 2,50 eiro, studentiem, pensionāriem – viens eiro, bērniem, skolēniem – bez maksas.

Galerijas darba laiks – no otrdienas līdz piektdienai no pulksten 11 līdz 18, sestdienās – no pulksten 11 līdz 16.

Pievieno komentāru

Liepājā