Vietējo dabīgo produktu veikals Liepājā novembrī plāno atvērt interneta veikalu

Liepājā esošais Latvijā ražoto dabīgo produktu veikals "Līvas bode" šomēnes plāno atvērt interneta veikalu, biznesa portālam "Nozare.lv" stāsta veikala "Līvas bode" pārstāve Kristīne Mezbrakše.

Viņa norāda, ka "Līvas bode" ir ģimenes projekts, kas sākts pagājušajā gadā. "Dzīves ritumam un apstākļiem mainoties, nolēmām pamēģināt izveidot darbavietas paši. Interese par to, ko veselīgu un dabīgu spēj saražot mūsu pašu zemnieki un uzņēmēji, aktuāla bijusi vienmēr."

Mezbrakše neatklāj, cik lielas investīcijas ieguldītas projektā, bet atzīmē, ka ir ieguldīti ievērojami pašu personīgie līdzekļi, ko plānots atpelnīt tuvāko piecu gadu laikā. Savukārt novembrī plānots atklāt interneta veikalu, lai "Līvas bodes" piedāvātie produkti būtu pieejami arī tiem, kuriem tuvumā nav veselīgu produktu veikala. Precīzs datums nav noteikts, bet plāns ir to izdarīt līdz 20.novembrim.

"Līvas bode" ir Latvijā ražotu dabīgu produktu veikals Liepājā, kurā ir iespējams iegādāties dažādus Latvijas zemnieku un uzņēmēju lauku labumus, piemēram, Latvijas dabīgo kosmētiku, dažādu ogu un ziedu raudzētus mājas vīnus, kā arī radošu un talantīgu amatnieku darinātus darbus. Lielākā daļa no produktu piegādātājiem ir no Rīgas rajona, taču ir arī no Kurzemes un Vidzemes.

"Līvas bode" šogad iesaistīsies Mazo un vidējo uzņēmumu foruma iniciatīvā "Mazā biznesa diena", kas visā Latvijā norisināsies 16.novembrī. Par Mazā biznesa dienu Mezbrakše uzzināja mikroblogošanas vietnē "twitter.com" un "facebook.com". "Par piedalīšanos mums nebija nekādu šaubu, jo, ja gribi, lai kāds uzzinātu par šo vai kādu citu biznesu, tas ir jāparāda plašākai publikai."

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Billes" apgrozījums pērn bija 29 953 lati. Uzņēmums pērn cietis zaudējumus 4668 latu apmērā. SIA "Billes" dibināta 2012.gada 2.maijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 50 lati. "Billes" pilnībā pieder Dzintrai Mežbrakšei.

Jau ziņots, ka Latvijas Mazo un vidējo uzņēmēju foruma ("MVU Forums") iniciatīva "Mazā biznesa diena" visā Latvijā norisināsies šā gada 16.novembrī.

Mazā biznesa dienas mērķis ir dot iespēju mikrouzņēmējiem un mazajiem uzņēmējiem iegūt jaunus klientus, aicinot patērētājus atbalstīt viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Dalību iniciatīvā uzņēmēji var reģistrēt portālā "www.mazabiznesadiena.lv".

Iniciatīvu organizē "MVU Forums", to atbalsta Ekonomikas ministrija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, VAS "Latvijas Pasts", SIA "Lursoft" un banka "Citadele". Informatīvie partneri ir aģentūra LETA, laikraksts "Dienas Bizness" un Latvijas Televīzija.

Pievieno komentāru

Liepājā