Vienreizēja dāvana īstam hokeja fanam 2

Liepājnieks Oļegs Radčenko uzvarējis portāla rīkotajā konkursā hokeja faniem un šodien saņēma kreklu ar Latvijas izlases hokejistu parakstiem. "Galvenais ir piedalīties," portālam sacīja Oļegs, priecīgs par balvu.

Viņš bija vienīgais reģistrētais lietotājs, kurš pie TV ekrāna, fanojot par mūsu komandas spēli, bija palūdzis sevi nobildēt draugam un atsūtīja fotogrāfijas uz redakcijas e-pastu. Tēze "galvenais ir piedalīties" šeit vietā, jo ar piedalīšanos šoreiz pietika, lai iegūtu balvu - konkurences nekādas.

Savukārt portāls aicina lietotājus pievērst uzmanību mūsu rīkotajiem konkursiem, jo arī šobrīd norisinās konkurss, kurā iespējams piedalīties un būt balvas saņēmējam.

Par hokeja kreklu ar visiem hokejistu parakstiem vēlreiz pateicamies Latvijas izlases fizioterapeitam Fjodoram Mazuram.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jānis

Nospied uz banera un redzēsi konkursa noteikumus. Arī šobrīd ir tā. Vai ietu speciālā sadaļā konkursi - ja tāda būtu? Domāju, ka to var izveidot, ja vien šķiet, ka tāda vajadzīga. TOP baneris manā skatījumā ir diezgan iespaidīgs. Vēlāk noteikti meklēsim arī citu risinājumu konkursiem, lai tie būtu pamanāmi, jo šo vietu aizņems reklāmas.
Rīt mēģināšu izveidot aptauju par apmeklētākām sadaļām, tad arī konstatēsim, kur noteikti vajadzētu izvietot info par konkursu, lai to noteikti pamanītu.
Jūsu ieteikumus par jebkuru tēmu gaidu uz e-pastu info@rekurzeme.lv
Ar cieņu, portāla redaktors Jānis Goldbergs

pirms 13 gadiem, 2008.05.28 18:49

madarsgarais

Patiesībā ir tā, ka man jau nebūtu nekādas pretenzijas piedalīties Jūsu konkursos, tikai tādā gadījumā vajadzētu vairāk viņus izcelt mājas lapā!

pirms 13 gadiem, 2008.05.28 17:18

Liepājā