VIDEO: Vairāki simti liepājnieku vienojas dziesmā "Liedagā"

Sestdien, 7. martā, koncertuzveduma "Es esmu Liepāja" organizatori rīkoja zibakciju "Ciemos pie Pētertirgus". Liepājas Pētertirgus ir viens no koncertuzveduma varoņiem, kurš stāstīs savu stāstu. Tāpēc rīkotāji nolēma apciemot šo Liepājas omulīgo un dzīvības pilno vietu, lai kopā ar tirgotājiem, pircējiem un citiem liepājniekiem tam dāvātu vienu no Liepājas himnām – Imanta Kalniņa un Jēkaba Rūsiņa dziesmu „Liedagā”.

Iepriekš nosūtītam aicinājumam piedalīties zibakcijā atsaucās aptuveni četri simti lielu un mazu liepājnieku. Sakām mīļu paldies ikvienam, kurš piedalījās kopējā priekā un dziesmā – Liepājas PopRok skolas ģitāristiem, skolēniem un skolotājiem no Liepājas 7. vidusskolas, Liepājas 8. vidusskolas, Liepājas pilsētas 12. vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas, studentiem no Liepājas Universitātes un jauniešiem no Liepājas Valsts tehnikuma deju kolektīva ''Odziņa''. Īpašs paldies arī mazajiem dziedātājiem no bērnu vokālās studijas “Pērlītes” un dejotājiem no bērnu deju kolektīva “Krustiņi”.

Kā mums gāja Pētertirgū, iespējams noskatīties video materiālā. Video materiālu kopā ar kolēģiem veidoja koncertuzveduma video mākslinieks Mikus Austers (Sense Media).

„...Es skanu, es notieku. Es virpuļoju kā dulls, reibstu pats no savas laimes. Tas ir vareni  – būt tirgum. Dažreiz man patiesi šķiet, ka esmu pasaules naba! Ja jums tā neliekas, paši vainīgi!  Vai es esmu iedomīgs? Nē! Vien lepns. Būt tirgum. Es esmu Pētertirgus, Es esmu Liepāja,” tā par sevi koncertuzvedumā stāstīs Pētertirgus.

Biļetes joprojām iespējams iegādāties visās „Biļešu paradīze” kasēs.

Pievieno komentāru

Liepājā