Vētra Liepājā nolauzusi vienu koku 2

Vētra, kas vislielāko spēku sasniedza 19.janvāra rītā, Liepājā nolauzusi vienu koku, vēstī Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. SIA "Komunālā pārvalde" koku operatīvi sazāģējusi un novākusi. Portāla darbinieki pamanījuši, ka pilsētā sagāzušies daži žogi.

Visticamāk vējš sagāzis bērnudārza žogu Toma ielā un kādu žogu K.Ūliha ielā, pirmdienas rītā pēc vētras, kuru pieļāva kā ļoti spēcīgu un tādēļ tika izsludināta pastiprināta dienestu gatavība, novēroja portāla darbinieki.
Vislielākais ātrums, kādu sasniedza vējš, bija 26 metri sekundē. Liepājas rajonā stiprākais vējš reģistrēts Rucavā, kur vēja ātrums sasniedzis 21 metru sekundē, un Pāvilostā - 19 metru sekundē.
Kā informēja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe, neērtības vējš sagādāja tikai ostai. Liepājas ostā spēcīgā vēja dēļ sestdien kuģu satiksme bija ierobežota, bet nekādi postījumi nav fiksēti.
Arī nopietni elektroapgādes traucējumi Liepājā nav reģistrēti. Reizē ar lietu sestdien, 19.janvārī, stiprais vējš norima.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gulbitis12

Bet kurš ir tas vērtīgais koks? Tā arī neuzzināsim...

pirms 13 gadiem, 2008.01.22 09:01

Dabasmāte

es zinu, kuri ir tie vērīgie portāla darbinieki! :)

pirms 13 gadiem, 2008.01.21 21:18

Liepājā