Vētrā Liepājā cietuši Brīvības ielas luksofori

Spēcīgais vējš naktī Liepājā sabojājis vairākus uz Brīvības ielas uzstādītos luksoforus, noliecis ceļa zīmes un izgāzis kokus parkos, par vētras nodarītajiem postījumiem "Rietumu Radio" informēja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (Liepājas partija).

Viņš norādīja, ka pilsētas komunālie dienesti turpina apzināt vētras nodarītos postījumus, zaudējumi vēl nav aprēķināti.

Kā lielākos vētras nodarītos postījumus Ansiņš minēja Liepājā, Brīvības ielā, bojātos luksoforus, kuri "nav izturējuši vēja brāzmas". "Vairākiem luksoforiem sabojātas plastmasas detaļas, un tie patlaban darbojas brīdinošā dzeltenās gaismas režīmā," precīzēja Ansiņš. Pēc viņa sacītā, drīzumā tikšot sākts luksoforu remonts.

Vējš saliecis arī vairākas ceļa zīmes, Raiņa parkā nolauzti trīs koki, bet nesen atjaunotajā skvērā pie tirdzniecības nama "Kurzeme" vētrā cietis viens koks.

Kopumā vērtējot vētras nodarītos postījumus, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izteicās, ka vētra "pret Liepāju bijusi pietiekami saudzīga". Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā informēja Ansiņš, Liepājā šonakt saņēmis četru iedzīvotāju zvanus, kas lielākoties bijuši saistīti ar kritušiem kokiem.

Pievieno komentāru

Liepājā