Veselības ministrs Belēvičs Liepājā tiekas ar mediķiem 2

Ģimenes ārsti daudz laika iegulda, lai skolas bērniem izsniegtu "zīmītes" ekskursijām, pulciņiem. Vajadzētu izveidot sistēmu, lai tas ģimenes ārstiem ik gadu nav jādara. Pilsētās un laukos vajadzētu noteikt dažādus kvotu apmērus izmeklējumiem, jo pilsētās iedzīvotāji ir turīgāki un iegādājas apdrošināšanu. Šie ir daži no ieteikumiem, ko Veselības ministrs Guntis Belēvičs saņēma no Liepājas pilsētas un apkaimes novada ģimenes ārstiem.

9. oktobrī Veselības ministrs bija ieradies Liepājā, lai semināra laikā sniegtu mediķiem informāciju par aktualitātēm veselības aprūpē. 

Plašāk par mediķu tikšanos ar G. Belēviču lasiet 12. oktobra "Kursas Laikā".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

smiekliņš

Pati ministrija tās zīmītes liek prasīt un rakstīt. Un nu vēl jādomā sistēma KĀ to darīt. Precīzāk- runa sanāk tāda,kā efektīvāk muļļāties,ne strādāt.

pirms 6 gadiem, 2015.10.10 08:29

DNS

Cara laikos iedzīvotājus arī dalīja šķirās: mācītāji, muižnieki, ierēdņi, pilsētnieki, laucinieki,ārzemnieki, ebreji, pareizticīgie, inoverci u.t.t Katram bija stingri reglamentētas, ar likumu noteiktas tiesības un pienākumi. Cien. ministrs/miljonārs dara to pašu - pilsētnieks varēs saņemt citu veselības aprūpi,nekā "bauris" no laukiem ??!! Un kur paliek sludinātais - viens likums, viena taisnība visiem ?

pirms 6 gadiem, 2015.10.10 09:00

Liepājā