Veselības ministre: Nozares prioritāte ir neatliekamā palīdzība, onkoloģija un bērnu aprūpe 1

Piektdien,1.jūlijā, Liepājā darba vizītē viesojās veselības ministre Anda Čakša. Vizītes mērķis - iepazīties ar Liepājas veselības aprūpes iestādēm un to attīstības iecerēm, kā arī tikties ar ārstiem un pašvaldības pārstāvjiem, ziņo Liepājas pašvaldība.

Vizītes laikā ministre apmeklēja Liepājas Reģionālo slimnīcu un tikās ar tās valdes priekšsēdētāju Edvīnu Striku. Tāpat ministre tikās ar slimnīcas ārstu kolektīvu, lai sniegtu atbildes uz mediķus interesējošiem jautājumiem.

Ministre iepazīstināja ar izvirzītajām prioritātēm. "Pirmkārt, tā ir neatliekamās medicīniskās palīdzības darba stiprināšana un uzlabošana. Ir jādomā, kā nodrošināt neatliekamo palīdzību un tam nepieciešamos cilvēkresursus, lai sniegtu kvalitatīvu palīdzību 24 stundu režīmā 7 dienas nedēļā. Otra mana prioritāte ir saistīta ar onkoloģisko pacientu aprūpi – lai pacientu varētu saņemt izmeklējumu pietiekami ātrā laikā no brīža, kad ir izteiktas aizdomas par diagnozi. Tāpat arī mātes un bērna veselības aprūpe, kas ir viena no prioritātēm," pēc tikšanās ar Liepājas Reģionālās slimnīcas valdi žurnālistiem sacīja veselības ministre Anda Čakša.

Vizītes laikā veselības ministre A.Čakša viesojās arī Liepājas pilsētas domē, kur tikās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Gunāru Ansiņu, “Vecliepājas primārās veselības aprūpes centra” valdes locekli Violetu Celmu, “Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra” valdes locekli Ilonu Kodolu, kā arī citiem jomas speciālistiem.

Dienas noslēgumā ministre viesojās Piejūras slimnīcā, kur tikās ar slimnīcas vadību, kā arī tikās ar personālu Onkoloģijas klīnikā un Psihiatriskajā klīnikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

slimnieks

Cik pretīgi vērot, kā smaida tie, kam alga mēnesī lielāka, kā medmāsām gadā, bet tas tiek uzskatīts par normu.
Strika alga nav tā kā drusku pārspīlēta'? Ņemot vērā kaut vai to, ka Vējonis tur ir sīka vienība :D

pirms 4 gadiem, 2016.07.01 22:57

Liepājā