Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vērtēs Liepājas kultūras projektu konkursam iesniegtos 78 pieteikumus

Šodien notiks Liepājas kultūras projektu konkursam iesniegto pieteikumu izvērtēšana.

Jau ziņots, ka Liepājas Kultūras pārvaldes organizētajā kultūras projektu konkursā saņemti 78 projektu pieteikumi. Lielākā daļa iesniegto projektu ir mūzikas, dejas un vizuālās mākslas nozarē, bet konkursā pārstāvētas arī literatūras, filmu, dizaina un arhitektūras nozares.

Kopējā summa, kas tiek prasīta visu projektu realizācijai, ir aptuveni 250 000 eiro, kas sešas reizes pārsniedz konkursā pieejamo finansējumu - 40 000 eiro.

Visvairāk iesniegto projektu atbilst projektu konkursa prioritātei par jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu Liepājā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā un kas vērstas uz Liepājas kultūras vērtību apzināšanu, izpēti, dokumentēšanu vai popularizēšanu Liepājas, Latvijas un starptautiskā mērogā. Citas konkursa prioritātes ir pārstāvētas ar līdzīgu projektu pieteikumu skaitu.

Konkursa rezultāti būs zināmi pēc 13.marta.

2015.gadā projektu konkurss izsludināts vienu reizi, nosakot projektu realizēšanas termiņu no 2015.gada 27.marta līdz 2016.gada 26.martam. Maksimālais vienam projektam piešķiramā finansējuma apjoms ir paaugstināts līdz 5000 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā