Velmers aicina "Liepājas metalurga" valdi un padomi sniegt informāciju par paveikto sarunās ar investoriem 1

Finanšu grūtībās nonākušās AS "Liepājas metalurgs" tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) administrators Haralds Velmers aicina uzņēmuma valdi un padomi sniegt informāciju par paveikto sarunās ar investoriem par aizdevuma saņemšanu, teikts Velmera izplatītajā paziņojumā.

Šodien Velmers piedalījās uzņēmuma valdes un padomes sēdē, kurā valde sniedza informāciju par TAP plāna izpildi.

Atbilstoši šim plānam no potenciālajiem investoriem līdz 30.septembrim paredzēts saņemt aizdevumu desmit miljonu latu apmērā uzņēmuma darbības nodrošināšanai. Ņemot vērā, ka šis termiņš tuvojas, administrators aicināja uzņēmuma valdi un padomi sniegt informāciju par paveikto sarunās ar investoriem. "Liepājas metalurga" valde un padome solīja šīs ziņas administratoram sniegt līdz 26. septembrim, teikts Velmera paziņojumā.

Tajā arī norādīts, ka "Liepājas metalurga" valde un padome šodien lēma par akcionāru ārkārtas sapulces sasaukšanu, lai lemtu par uzņēmuma pamatkapitāla palielināšanu. Sludinājums par akcionāru sapulci tiks publicēts likumā paredzētajā kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Cityfinances

Finansējums uzņēmumiem! Piesaisti nauda uzņēmuma kapitāldaļās un palielini peļņu! Laiks attīstīties! Vairāk https://www.cityfinances.lv/finansejums-uznemumiem/

pirms 4 gadiem, 2017.02.16 14:23

Liepājā