Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl var pieteikt pretendentus "Liepājas Kultūras balvai 2014"

Kultūras pārvalde izsludina pieteikšanos Liepājas Kultūras balvai 2014. Aicina atskatīties un izvērtēt 2014. gada nozīmīgākos notikumus kultūras dzīvē Liepājā. Pieteikumus Liepājas Kultūras pārvaldē var iesniegt no 16. janvāra līdz 6. februārim.

Šogad Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 27. februārī. Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, kreativitāti un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utt.). Pretendents var arī pats sevi izvirzīt Balvas saņemšanai.

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā, 2. stāvā, 96. kabinetā. Balvas nolikums pieejams internetā: www.liepajaskultura.lv un Liepājas Kultūras pārvaldē. Tālrunis informācijai: +37163483939.

Liepājas Kultūras balva pirmo reizi tika pasniegta 2011. gadā un idejas autore ir tā laika Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde. Liepājas Kultūras balva tiek pasniegta ceturto gadu pēc kārtas un tās uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus, kas ir veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī novērtēt jaunas radošas idejas Liepājas kultūrā.

Pagājušajā gadā tika pasniegtas 14 Liepājas pilsētas domes pateicības. Liepājas Kultūras balvas un naudas prēmijas tika pasniegtas 3 pretendentiem:

Liepājas Kultūras balvu un prēmiju 1500 eiro apmērā saņēma Agnese Jēkabsone par pašaizliedzīgo darbu, iestudējot galveno lomu Liepājas teātra izrādē „Piafa”.

Liepājas Kultūras balvu un prēmiju 1500 eiro apmērā saņēma Liepājas Muzejs par Salvadora Dalī izstādes „Sirreālā materializācija”, „Francijas mākslas pērles.Grafika” un Eiropas unikālo kolekciju festivāla „Vēsture bez robežām” organizēšanu.

Liepājas Kultūras balvu un prēmiju 1200 eiro apmērā saņēma Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija un biedrība Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-LAB  par Liepājas atpazīstamības veicināšanu, organizējot starptautisko mediju mākslas festivālu „I-WEEK”.

Pievieno komentāru

Liepājā