Vēl nav atrasts Liepājas kanālā iebraukušā auto vadītājs 4

Liepājā Tirdzniecības kanālā, netālu no Jaunā tilta, svētdien iebraukusi automašīna, tās vadītājs un iespējamie cietušie joprojām nav atrasti. Aculiecinieki stāsta, ka pie stūres ir atradies kāds vīrietis.

Šodien policija par šo negadījumu bija sasaukusi ārkārtas sanāksmi, un, kā Latvijas Radio norādījusi Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Šteinberga, meklēšanas darbi joprojām turpinās.

"Tiek noskaidroti visi notikušā apstākļi. Kriminālprocess par šo notikumu nav uzsākts tādēļ, ka nav faktu, kas norāda, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums. Vakar tika izcelta šī automašīna no ūdens, cilvēka meklēšanas darbi joprojām turpinās. Negadījuma liecinieki ir bijuši vairāki, tiek meklēts konkrēts cilvēks, bet, protams, tad, kad viņš tiks atrasts, tad arī mēs varēsim paziņot," sacīja Šteinberga.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

kas par dīvaini

Ar manipulatoru strādā? Vai tad uz riteņiem nevarēja to mašīnu likt? Lai sērskābe un eļlas neturpina tecēt?

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 22:03

Ostaps Benders

Gluži mans jautājums???

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 22:06

Stulba daba dažiem..

Kautkāds vājprāts-cilvēki kā uz brīvdabas teātri atnākuši! Var jau ejot garām uzmest aci,bet nu nejau stundām stāvēt un purēt un runāt par dzīvi.Līdzjūtība vīrieša tuvajiem...

pirms 6 gadiem, 2015.02.15 22:33

xxy

Tas,ka cilvēki vēro ārkārtas situācijas ir normāli.Par to nevajag uztraukties.

pirms 6 gadiem, 2015.02.16 08:54

Liepājā