Vēl līdz piektdienai var pieteikties orientēšanās spēlēm "Liepājas pēdas Latvijā"

Vēl tikai līdz piektdienai, 22.aprīlim, interesenti var pieteikties orientēšanās spēlēm „Liepājas pēdas Latvijā”. Spēlēm var pieteikties, aizpildot anketu pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā “Sabiedrība – Liepājas pēdas Latvijā 2016”, kur pieejami arī  spēļu nolikumi katram dalības veidam.

Līdz šim spēlēm pieteikušās 74 komandas – 25 autobraucēju, 18 kājāmgājēju un 31 velobraucēju –, kopā 345 dalībnieki, informē Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Orientēšanās spēlēs komandām aicinātas piedalīties ģimenes, kā arī draugu, kolēģu, skolēnu vai studentu komandas, lai visi kopā pozitīvā gaisotnē pavadītu svētku dienu un uzzinātu jaunus un interesantus faktus par Latviju un Liepāju. Spēlēm šogad dota devīze “Atklāj Liepāju no jauna!”, kas atspoguļo orientēšanās spēļu būtību – iepazīt Liepāju vēl labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem.

Atgādinām, ka līdz 25.aprīlim pasākumam aicināti pieteikties arī aktīvi, enerģiski un radoši brīvprātīgie jaunieši. Pieteikuma anketa pieejama mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā “Sabiedrība – Liepājas pēdas Latvijā 2016 – Pieteikums brīvprātīgajiem”. Jauniešiem šī būs lieliska iespēja piedalīties un palīdzēt veidot vērienīgākos orientēšanās svētkus Liepājā, gūt jaunu pieredzi un iemaņas. Par brīvprātīgo tiek aicināts pieteikties jebkurš jaunietis vecumā no 14 gadiem, kurš vēlas iegūt jaunus draugus, noderīgus kontaktus, kā arī ierakstu CV par brīvprātīgā darba pieredzi. Pieredzes gūšana un pozitīvas sajūtas ir neatņemama sastāvdaļa šāda pasākuma īstenošanā. Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstīt uz e-pastu nvo@dome.liepaja.lv, vai zvanīt Brigitai Dreižei pa tālruni 63404721.

Spēles šogad vadīs atraktīvais Renārs Zeltiņš. Spēļu starts, kā ierasts, būs pie Liepājas domes, plkst. 12:00, bet finišs – Liepājas Olimpiskajā centrā, sākot no plkst. 16:00. Finišā dalībnieki varēs atgūt spēkus un sagaidīt spēļu rezultātus.

Spēļu noslēgumā, pēc rezultātu paziņošanas, ap plkst. 18:00 4.maija svētku koncertā uzstāsies Lauris Reiniks. Uz svētku koncertu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.

Pievieno komentāru

Liepājā