Vēl līdz 19. aprīlim var pieteikties "Līvas ciema" tirgū

Vēl līdz 19. aprīlim dažādu amatu pratēji un amatniecības darinājumu tirgotāji var pieteikt savu dalību 11. Amatniecības un tradicionālās kultūras festivālam "Līvas ciems", informē organizatori.

Šobrīd Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs ir saņēmis vairāk nekā 100 amatnieku pieteikumus.

Šogad jau vienpadsmito reizi Liepājas ostas promenādē norisināsies amatniecības un tradicionālās kultūras festivāls "Līvas ciems", kurā apvienota tradicionālā kultūra, amatniecība, etnomūzika, folklora, radošums, vēsture un mūsdienīga tās interpretācija. Ik gadu festivālā piedalās aptuveni 200 amatnieku, kuri gan tirgojas ar saviem amatniecības darinājumiem, gan demonstrē amata prasmes, iesaistot festivāla apmeklētājus dažādu arodu apguvē. Festivāla īpašo gaisotni rada arī plašā kultūras programma, kurā aktīvi darbojas folkloras kopas un mūziķi, tautas deju kolektīvi, kapelas un citi mākslinieki.

"Līvas ciems" Liepājas ostas promenādi pieskandinās divu dienu garumā, 18. maijā no pulksten 10:00–18:00 un 19. maijā no pulksten 11:00-15:00, ikvienam apmeklētājam sniedzot iespēju baudīt festivāla īpašo gaisotni, kuru jau 10 gadus mīl un slavē amatnieki, gūstot baudu gan acīm, gan ausīm, gan garšas kārpiņām.

Amatnieki pieteikt savu dalību pasākumā var aizpildot pieteikumu un līdz šā gada 19.aprīlim nosūtīt to uz e-pasta adresi: anete.strazda@dome.liepaja.lv vai faksu: 634 23505. Festivāla noteikumi un dalībnieka pieteikuma veidlapa pieejama interneta mājaslapā: http://www.liepajaskc.lv/nolikumi-2/.

Pievieno komentāru

Liepājā