Veikalos "top!" cenu zīmes bez latiem ieviesīs līdz gada beigām

Saistībā ar Latvijā oficiāli noslēgušos cenu paralēlās atspoguļošanas periodu visos tīkla "top!" veikalos cenu zīmes, kurās preču cenas būs redzams tikai eiro, tiks nodrošinātas līdz gada beigām, biznesa portālam "Nozare.lv" stāsta "top!" pārstāve Ilona Bukša.

Viņa atzīmē, ka jūlija sākumā cenu vispārēja maiņa netiks veikta. "Plānojam, ka visos "top!" veikalos cenas tikai ar eiro tiks nomainītas līdz šī gada beigām."

Jautāta par kases sistēmu pārprogrammēšanu, Bukša norāda, ka to ir plānots veikt pakāpeniski divu līdz četru nedēļu laikā. Zīmola "top!" pārstāve arī stāsta, ka saistībā ar šo noslēdzošo pārejas soli uz eiro "top!" vadība neparedz nekādas grūtības vai šķēršļus, kas varētu tam traucēt.

Kā ziņots, 30.jūnijā noslēdzās paralēlās cenu norādīšanas periods eiro un latos, taču tirgotāji vēl no latu norādīšanas atteikties negrasās, norādot, ka pircēji vispirms ir jāpieradina pie cenu zīmēm, uz kurām būs attēlota cena tikai eiro valūtā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Iepirkumu grupas" apgrozījums pērn bija 15,08 miljoni eiro, bet 2012.gadā - 11,36 miljoni eiro. Savukārt uzņēmuma peļņa pērn bija 20 983 eiro, bet 2012.gadā - 28 448 eiro.

SIA "Iepirkumu grupa" dibināta 2003.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 107 112 eiro.

Patlaban SIA "Iepirkumu grupa" ir apvienojušies 16 reģionālie tirdzniecības uzņēmumi: SIA "Firma Madara 89" Smiltenē, AS "LPB" Liepājā, AS "Diāna" Ventspilī, SIA "Lars Limited" Valmierā, SIA "Dekšņi" Tukumā, SIA "Gabriēla" Dundagā, SIA "Mārksmens" Dobelē, SIA "Madara 93" Limbažos, SIA "AA & Co" Popē, Ventspils novadā, SIA "Krista - A" Ulbrokā, Stopiņu novadā, SIA "Roga - Agro" Salaspilī, SIA "Essa" Rīgā, SIA "G.A.L." Mārupē, SIA "Lekon" Rēzeknē, SIA "Ogres Prestižs" Ogrē un SIA "Pārtikas veikalu grupa" Varakļānos.

Pievieno komentāru

Liepājā