Veidojas sastrēgumi; jārēķinās ar ilgāku laiku ceļā

Saistībā ar satiksmes ierobežojumiem, kas noteikti ātruma festivāla - rallija "Kurzeme" laikā, arī Liepājā piektdien veidojas sastrēgumi, novēroja portāls. Īpaši tas jūtams pilsētas centrā uz Tramvajtilta un Graudu ielā.

Daudz raitāka satiksmes plūsma ir uz jaunā tilta.

Kā jau ziņots, Vecā ostmala posmā no Radio ielas līdz Kuģinieku ielai un Radio iela būs slēgta no piektdienas, 28. augusta plkst.6 līdz svētdienas, 30. augusta plkst.18.

Jūras iela no Tramvaja tilta līdz Graudu ielai piektdien būs slēgta no plkst.10 līdz plkst.14 un no plkst.19 līdz plkst.23, sestdien – no plkst.8 līdz plkst.22 un svētdien – no plkst.8 līdz plkst.18.

Kuģinieku iela satiksmei slēgta sestdien no plkst.15 līdz plkst.20 un svētdien no plkst.8 līdz plkst.18.

No piektdienas plkst.8 līdz svētdienas plkst.18 ierobežota satiksme kvartālā starp Kuģinieku, Jūras, Radio ielām un Veco ostmalu, kā arī aizliegta apstāšanās Kuģinieku, Jūras, Radio ielā, Vecajā ostmalā.

Kvartālā ap "avio kasēm" (Radio iela, Pasta iela, J.Dubelšteina iela) un stāvlaukums starp Lielo ielu un Pasta ielu satiksmei slēgts standartauto sacensību servisa zonas organizācijai no sestdienas plkst.15 līdz svētdienas plkst.18.

Autovadītāji aicināti ievērot sacensību norises vietās izliktās zīmes un izmantot apvedceļus. Plašāka informācija par slēgtajiem ceļu posmiem atrodami Ātruma festivāla oficiālajā mājaslapā "rallykurzeme.lv" publicētajā skatītāju ceļvedī.

Pievieno komentāru

Liepājā