Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecākiem iespēja pieteikt bērnus bezmaksas vispārattīstošas un koriģējošas vingrošanas nodarbībām

Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fondu aicina vecākus pieteikt dažāda vecuma bērnus un jauniešus bezmaksas vispārattīstošas un koriģējošas vingrošanas nodarbībām. Nodarbību mērķis ir stiprināt dziļo muskulatūru, uzlabot stāju un bērnu fizisko un emocionālo veselību.

Nodarbības notiks četrās vecuma grupās: bērniem 3–5 gadu vecumā, 6–10 gadu vecumā, 11–13 gadu vecumā un 14–18 gadu vecumā.

Nodarbībās, kas paredzētas bērniem vecumā no 3 līdz 5 gadiem, ietilpst vispārattīstošie vingrojumi visām muskuļu grupām. Vingrojumus izmanto stājas korekcijai un uztveres spēju palielināšanai. Vingrošana notiks bērniem piemērotā veidā, pielietojot spēļu elementus. Nodarbības norisināsies vienu reizi nedēļā Liepājas Reģionālajā slimnīcā, tas vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva.

Pārējām vecuma grupām notiks koriģējošā vingrošana, izmantojot speciālus vingrojumus savilktās muskulatūras stiepšanai un vājās muskulatūras stiprināšanai, lai likvidētu muskulatūras disbalansu un mazinātu kaulu deformācijas. Koriģējošās vingrošanas galvenais pamatuzdevums – nepareizas stājas korekcija un tālākas deformācijas veidošanās aizkavēšana. Šis vingrošanas veids paredzēts bērna stājas labošanai, kad deformācijas padodas korekcijai.

Nodarbības vecuma grupai no 6 līdz 10 gadiem notiks vienu reizi nedēļā Liepājas Reģionālajā slimnīcā, tas vadīs fizioterapeite Ieva Vasiļjeva. Savukārt vecuma grupām no 11 līdz 13 gadiem un no 14 līdz 18 gadiem vingrošana norisināsies vienu reizi nedēļā Liepājas Olimpiskajā centrā, un to vadīs fizioterapeite Santa Āboliņa.

Nodarbības sāksies 18. un 19. jūnijā un katrai grupai ilgs 3 mēnešus. Dalībnieku skaits visās vecuma grupās ir ierobežots, tādēļ nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26 591 363 (Indra Grase).

Pievieno komentāru

Liepājā