Vecāki lielu interesi izrāda par Liepājas BJC piedāvātajām pirmskolas aktivitātēm

1. septembrī Liepājas Rožu laukumā norisinājās pasākums "Vēl viens jaunais gads", kuru tradicionāli rīkoja Bērnu un jaunatnes centrs (BJC). Pasākumā jauniešiem bija iespējams iepazīties ar BJC interešu izglītības iespējām Liepājā, kā arī klātienē vērot bērnu un jauniešu radošās izpausmes.


BJC organizētā pasākuma mērķis bija parādīt to, cik daudzveidīgs piedāvājums ir pieejams dažāda vecuma grupām. Katram skolēnam bija iespējams atrast sev interesējošu nodarbi. Vislielāko interesi izrādīja par pirmskolas aktivitātēm. Pasākuma laikā pulciņu dalībnieki arī demonstrēja savas prasmes klātienē, norāda Liepājas BJC pārstāvji.


Apmeklētājiem bija iespējams arī dzirdēt dažādus muzikālus priekšnesumus, piemēram, folkloras kopas ''Ķocis''. Varēja redzēt BMX paraugdemonstrējumus, modes skati un uzzināt kā darbojas 3D printeris. Bija iespējams skolēniem arī pašiem izmēģināt savas prasmes skeitbordā un piedalīties radio vadāmo mašīnu sacīkstēs. Pasākuma laikā varēja aplūkot izstādi, kurā tika izvietoti dažādi skolēnu veidotie darbi.Liepājas BJC struktūrvienības ''Vaduguns'' vadītāja Mārīte Tarziera atzina, ka šogad ir ērtāks skatuves izkārtojums nekā iepriekšējos gadus. Tādā veidā skolēni un viņu vecāki varēja plašāk iepazīties ar piedāvāto pulciņu klāstu. 


Lai turpinātu liepājniekus iepazīstināt ar BJC plašo piedāvājumu interešu izglītībā, līdz šā gada 9. septembrim visās BJC filiālēs ir atvērto durvju dienas. 

Pievieno komentāru

Liepājā