Vecāki aicināti pieteikties bezmaksas lekcijai par bērnu zobu veselību

Lai veicinātu vecāku zināšanas par bērnu mutes dobuma veselību, zobu kopšanu un uztura paradumiem, 2. un 3. novembrī pulksten 18 Liepājā tiek organizētas bezmaksas lekcijas pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecākiem “Bērnu uztura paradumi un mutes dobuma veselība”.

Lekcijas notiks klātienē Liepājas Olimpiskajā centrā Brīvības ielā 39, 2. stāva foajē, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, informē Liepājas pašvaldība.

Lai nodrošinātu epidemioloģiskās drošības pasākumus, uz lekciju nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi pa tālruni 26 591 363. Epidemioloģiskās drošības dēļ uz lekciju nevar ņemt līdzi bērnus.

Vecākiem ir svarīga loma, lai palīdzētu saviem bērniem rūpēties par zobiem un iemācītu pareizu mutes dobuma higiēnu, sākot jau no pirmajiem dzīves gadiem. Vecākiem tiks sniegti praktiski ieteikumi par veselīga uztura pamatprincipiem, par produktiem, kas kaitē bērnu zobiņiem un par veselīgu uzkodu iespējām. Tāpat pieredzējušie lektori stāstīs par to, kāda ir regulāras zobu higiēnas nozīme bērna mutes dobuma veselībā un kā sagatavoties vizītei pie higiēnista un zobārsta.

Pēc lekcijas vecāki saņems informatīvus materiālus par pareizu mutes dobuma un zobu kopšanu, kā arī nelielu dāvaniņu − smilšu pulksteni, kas atgādinās bērniem, ka zobiņi jākopj katru dienu un pietiekoši ilgi.

Lekcijas organizē Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar nodibinājumu “Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds.”

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Pievieno komentāru

Liepājā