VARAM pārstāvim Kronbergam atļauj savienot darbu Ventspils ostā un Liepājas domē

Ministru kabinets šodien atļāva Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvim Ventspils ostas valdē Ģirtam Kronbergam savienot šo amatu ar darbu Ventspils domē.

Ministrija nav konstatējusi amatu savienošanas ierobežojumus, tāpēc rosināja ļaut Kronbergam strādāt gan Ventspils ostas valdē, gan arī pildīt Liepājas domes deputāta pienākumus. Ministrija arī atgādina, ka pērn 7.decembrī ir izdota atļauja Kronbergam Ventspils ostas valdes locekļa amatu savienot ar valdes locekļa amatu SIA "Jaunā enerģija", pilnvarojuma līgumu SIA "AS Jauna enerģija", valdes locekļa amatu SIA "Pipeline Expert" un pilnvarojuma līgumu SIA "Eko klubs".

Arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs ir izskatījis ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu par amatu savienošanas atļauju Kronbergam un atbalstījis tā tālāku virzību.

Kronbergs Ventspils brīvostas valdes locekļa amatā tika apstiprināts pagājušā gada jūlijā pēc tam, kad VARAM pārtrauca darba attiecības ar ilggadējo Valsts vides dienesta vadītāju Vili Avotiņu, kurš pārstāvēja arī ministrijas intereses Ventspils brīvostā.

Pievieno komentāru

Liepājā