Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var pieteikties tautas deju festivālam ''Aprīļa pilieni'' Liepājā

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, vidējās paaudzes deju kolektīvs ''Kvēle'' un tā vadītāja Ingrīda Lūka aicina Latvijas vidējās paaudzes un arī jauniešu deju kolektīvus līdz 2018. gada 31. martam pieteikties tautas deju festivālam ''Aprīļa pilieni'', kas notiks šā gada 14. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.

Centra projektu vadītāja Inese Sērdiene pastāstīja, ka festivāls radīts ar mērķi stiprināt Dziesmu un deju svētku tradīciju, kopā aicinot pamatā Latvijas vidējās paaudzes deju kolektīvus, kas veicina vadītāju jaunradi, pieredzes apmaiņu un sadarbību, kā arī rosina dejotāju radošās aktivitātes. Šis festivāls ir īpašs ar tradīciju rīkot arī sportiskās aktivitātes ''3+3 pilienu sacensības'', sniedzot dalībniekiem iespēju sacensties arī sportā un apliecinot sadarbību komandā un arīdzan kolektīvu draudzību.

Deju kolektīvi, kas vēlas piedalīties tautas deju festivālā ''Aprīļa pilieni'', aicināti iepazīties ar nolikumu un līdz 2018. gada 31. martam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu, kas pieejami Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājas lapā sadaļā ''Nolikumi''. Koncertam deju kolektīvs aicināts pieteikt četras dejas, no kurām viena – cita žanra deja (groteska, komiska). Koncerta rīkotāji no pieteiktajām dejām izvēlas trīs un sagatavo programmu, ņemot vērā piedāvāto repertuāru.

Pievieno komentāru

Liepājā