Var pieteikties piemiņas balvai "Krasta ļaudis"

Liepājā izsludināta pieteikšanās rakstnieka Egona Līva piemiņas balvai "Krasta ļaudis", kas vairākās nominācijās tiks piešķirta jau trešo gadu, informēja Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Balva "Krasta ļaudis" ir iedibināta ar mērķi veicināt interesi par latviešu literatūras klasiķi Līvu, viņa literāro mantojumu un devumu jūrniecības popularizēšanā.

Konkursu izsludinājusi Latvijas Rakstnieku savienība, Liepājas pilsētas kultūras pārvalde, Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācija un Latvijas Jūras akadēmija.

Grāmatu un jauniešu literāro darbu iesniegšanas termiņš ir 15.augusts. Piemiņas balvu "Krasta ļaudis" piešķir trijās kategorijās - par labāko skolu jaunatnes literāro darbu, par labāko grāmatu latviešu valodā aizvadītā gada laikā un par literāru veikumu jūrniecības popularizēšanā Latvijā aizvadītajā gadā. Balvu fonds ir 1000 latu.

Balvu pasniegšana plānota 20.septembrī.

Balva "Krasta ļaudis" tika iedibināta 2011.gadā. Pērn balvu "Krasta ļaudis" galvenajā nominācijā "Labākā grāmata" saņēma šogad mūžībā aizgājušais Liepājas rakstnieks Olafs Gūtmanis par savas grāmatas "Raksti" noslēdzošo jeb 5.sējumu.

Pievieno komentāru

Liepājā